tv3.lv

Mammai atstājot atbloķētu telefonu, divgadnieks Teksasā pasūta 31 čīzburgeru

Kāda bērna māte Teksasā, ASV guvusi svarīgu mācību par to, ka nedrīkst atstāt atbloķētu tālruņa ekrānu pēc tam, kad viņas divus gadus vecais dēls nejauši pasūtīja 31 “McDonald’s” čīzburgeru caur “DoorDash” mobilo aplikāciju.

22. maijā 9:30

Pirmdien Kelsija Goldena, kura strādā mediju mārketingā skolā, savā datorā strādāja pie skolas ikgadējās gadagrāmatas. Viņa pārsūtīja fotogrāfijas no sava tālruņa uz datoru, līdz viņas divus gadus vecais dēls Barets sāka “raustīt” viņas tālruni. Goldena paskaidroja, ka viņas dēlam patīk kameras funkcija viņas tālrunī, lūkoties uz savu atspulgu tā vietā, lai spēlētu spēles vai veiktu citas darbības savā tālrunī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču šoreiz Barets neraudzījās vien uz savu atspulgu, viņš sāk spiest ekrānu, šūpot to apkārt, it kā viņa roka būtu amerikāņu kalniņi, viņa sacīja.

Pēc tam Goldena saņēma paziņojumu, ka viņas “DoorDash” pasūtījums aizņem ilgāku laiku nekā parasti – tas bija neparasti, jo, lai gan viņa dažreiz pasūtīja no šīs aplikācijas ēdienu pusdienām saviem diviem vecākajiem bērniem skolā, tajā rītā viņa bija iesaiņojusi pusdienas līdzņemšanai.

Darba kolēģe vēl vairāk izraisīja apjukumu, kad viņa Goldenu teica, ka viņas bērni patiešām ēda līdzpaņemtās pusdienas.

Māte spēlējusies ārā uz lieveņa ar jaunāko dēlēnu Baretu, kad piebrauca automašīna. Viņa piegāja pie tās, un saņēma milzu turzu ar 31 “Mc’Donald’s” čīzburgeru”.

Sākumā Goldena domāja, ka kurjers ieradies nepareizajā mājā, taču tad apjauta, ka Barets spēlējas ar viņas telefonu. Kļuva skaidrs, ka pasūtījumu veica zēns.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa bija diezgan vīlusies pasūtījumā, jo “ģimenē nevienam nepatīk čīzburgeri,” sacīja Goldena. Tāpēc viņa ievietoja ierakstu savas pilsētas “Facebook” lapā, piedāvājot bezmaksas čīzburgerus. Kādai grūtniecei viņa ziedoja sešus burgerus, kā arī dažus kaimiņiem un citiem vietējiem.

Kopējais pasūtījums par tiem sasniedza 91,70 ASV dolāru, daļēji tāpēc, ka Barets atstāja “ļoti dāsnu” dzeramnaudu 25% apmērā.

Šis notikums ieguva diezgan lielu rezonansi – piektdien viņa un Barets tika uzaicināti uz tikšanos ar “McDonald’s” darbiniekiem, kur viņas dēls varēja satikt uzņēmuma talismanus, nofotografēties un nobaudīt vistas kaut ko no ātrās ēdināšanas restorānu ķēdes piedāvājuma.

Goldena pauda cerību, ka dēla ģimenei “nepatīkamā” izvēle ​​padara gaišāku cilvēku dienu. “Es ceru, ka tas izraisīs mazliet humora skumjajā pasaulē,” viņa noteica.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm