Mājās atrod jaundzimušu dvīņu līķus: par noziegumu Lielbritānijā aiztur lietuviešu pāri

26. novembrī Dienvidvelsā aizturēti divi lietuvieši, kuru mājās tika atrasti divu zīdaiņu līķi, atsaucoties uz ārvalstu medijiem, vēsta “tv3.lt”.

2022. gada 29. novembrī 17:09

Britu medijos publicēta informācija par diviem atrastiem mirušiem jaundzimušajiem Dienvidvelsā. Tiek pieļauts, ka mirušie ir dvīņi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vietējā policija uzsākusi izmeklēšanu. Aizturēti divi lietuvieši – 47 gadus vecs vīrietis un viņa 29 gadus vecā partnere, kā arī vēl viena persona.

Policija apgalvo, ka trijotne tika nopratināta aizdomās par jaundzimušo slēpšanu. Dienvidvelsas policijas pārstāve apstiprināja, ka aizdomās turamie joprojām atrodas apcietinājumā.

Kaimiņi jūtas šokēti

Liecinieki stāsta, ka pēdējās nedēļās aizdomās turēto mājās piegādāti bērnu rotaļlietu sūtījumi. Kaimiņi stāsta, ka, uzzinot par notikušo, bijuši šokēti.

25 gadus vecā Marija Džounsa portālam “Mail Online” pastāstīja: “Es pastaigājos ar saviem suņiem, kad ieraudzīju tuvojamies policijas automašīnas. Kopumā pie mājas atradās aptuveni 10 transportlīdzekļi, tostarp tiesu medicīnas mikroautobusi.”

“Policija uzdeva daudz jautājumu par kaimiņiem. Viņi patiešām šķita draudzīgi, bet, tā kā neviens no viņiem nerunāja angliski, bija grūti sazināties. Es viņus labi nepazinu, bet mēs tik un tā sasveicinājāmies. Mēs pat nezinājām viņu vārdus.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Liecinieki arī stāsta, ka mirušie bērni atrasti pilnīgi nejauši, jo policija uz notikuma vietu bija izsaukta cita iemesla dēļ. Kaimiņi piebilst, ka viņi līdz šim nebija pamanījuši, ka viņu aizturētā kaimiņiene bijusi stāvoklī. Viņi arī nav dzirdējuši bērnu kliegšanu vai raudāšanu.

Aicina izvairīties no spekulācijām

Pilsētas domes vadītājs Hjū Deivids teica: “Šīs ir šokējošas un traģiskas ziņas.” Kamēr Dienvidvelsas policija veic izmeklēšanu, apkaimes iedzīvotāji sadarbojoties un atbalstot cits citu.

Pašvaldība iedzīvotājiem atgādina, cik svarīgi ir saglabāt mieru un izvairīties no spekulācijām, kamēr notiek izmeklēšana.

Vietējās policijas vēstījumā teikts: “Dienvidvelsas policija ir sākusi izmeklēšanu pēc tam, kad sestdienas, 26.novembra vakarā Vildmillā tika atrasti divu zīdaiņu līķi.”

Tiesībsargājošo iestāžu darbinieki notikuma vietā ieradušies neilgi pēc pulksten 20.00. Aizdomās par bērnu piedzimšanas fakta slēpšanu aizturēti divi vīrieši vecumā no 37 un 47 gadiem un 29 gadus veca sieviete. Visi joprojām atrodas apcietinājumā, – norāda policija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm