Lukašenko dod tēvišķu padomu Kremlim. Pirmdien tiekas kaimiņvalstu diktatori

Pirmdien Krievijā norisinās Baltkrievijas un Krievijas diktatoru Aleksandra Lukašenko un Vladimira Putina tikšanās. Pirms tās Lukašenko centies mierināt Kremli par emigrācijas vilni, ko piedzīvo Krievija pēc mobilizācijas izsludināšanas.

26. septembrī 17:36

Kremļa mediji vēsta, ka pirmdien Lukašenko darba vizītē apmeklē Krieviju, lai tiktos ar Maskavas kolēģi. “Tikšanās oficiālā daļa sākusies,” vēsta propagandas mediji, publicējot fotoattēlus no notikuma vietas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms šīs vizītes Lukašenko Kremlim devis tēvišķu padomu saistībā ar Krievijas vīriešu bēgšanu no valsts izsludinātās mobilizācijas dēļ.

“Nu, labi, ļaus viņiem aizbēgt. Labi, 30 tūkstošiem. Nu, 50 tūkstošiem. Vai viņi būtu mūsu cilvēki, ja būtu palikuši šeit? Nu, ļaujiet viņiem bēgt,” Lukašenko teikto citē raidsabiedrība “BBC”.

“Es nezinu, kā jūs to uztverat, bet es nebiju īpaši noraizējies, kad 20. gadā valsti pameta vairāki tūkstoši. Viņi lūdz iespēju atgriezties. Lielākā daļa jautā: ņemiet atpakaļ. Un arī šie nāks. Mums vienkārši ir jāizlemj, ko ar viņiem darīt: vai nu ļaut viņiem atgriezties šeit, vai arī atstāt baroties tur.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm