Lietuvietim pietrūkst līdzekļu Ziemassvētku dāvanām. Cerībā iegūt apdrošināšanas naudu viņš sevi aizdedzina

Sestdien, 3. decembrī, kāds lietuvietis pats sevi aplējis ar benzīnu un aizdedzinājis. Vīrieša ģimene lēš – viņam bijušas naudas problēmas, un ar šādu rīcību cerējis saņemt dzīvības apdrošinātāju naudu, par kuru nosegt vismaz Ziemassvētku izdevumus, vēsta “tv3.lt”.

2022. gada 7. decembrī 13:01

Sestdien kāds 31 gadu vecs vīrietis no Alītas, Lietuvā, uz ielas sevi aplējis ar benzīnu un aizdedzinājis. Vēl degošs vīrietis paguvis aizskriet pie kāda sava radinieka, kurš palīdzēja noraut aizdegušos apģērbu un izsaukt ātro palīdzību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā “tv3.lt” atklājusi vīrieša dzīves biedre, ģimene šobrīd cer, ka viņš izdzīvos, jo guvis 50% ķermeņa apdegumu. No tiem 30% ir dziļie apdegumi, kas bojājuši arī elpceļus, tādēļ vīrietis šobrīd guļ slimnīcā pieslēgts pie elpošanas aparāta. Ārsti ar prognozēm par atveseļošanos nesteidzas.

Vēlējās saņemt dzīvības apdrošināšanu, lai būtu nauda Ziemassvētkiem

Vīrieša partnere stāsta, ka viņš visu laiku uzstājis – vīrietim jāgādā par ģimeni, vīrietim jābūt galvenajam pelnītājam, taču ar šo lomu pildīšanu cietušajam pēdējā laikā nepavisam nav veicies. Viņš dažādos veidos mēģinājis ģimeni nodrošināt, tostarp devies darba gaitās uz Dāniju, bet ticis apkrāpts – algu tā arī neviens neizmaksāja. Tobrīd pat nepietikusi nauda, lai atgrieztos mājās, tāpēc ar to palīdzējuši radinieki.

Mājās Alītā vīrietis atgriezās oktobra beigās un turpināja darba meklējumus Lietuvā, taču arī tie visai nesekmējās. Pēdējā mēneša laikā viņš bija kļuvis pavisam kluss, nervozs, nerunīgs. Vien nepārtraukti atkārtoja, ka ģimenei trūkst naudas un jūtas slikti, jo nespēj atrast darbu. Sāka arī pastiprināti lietot alkoholu.

Dzīvesbiedre arī atklāj, ka pirms neilga laika vietējā policija cietušo vīrieti bija izsludinājusi meklēšanā – iemesls gan netiek minēts. Vīrietis jau bija sācis sakārtot savu dzīvi, taču potenciālie darba devēji uz policijas meklējumiem lūkojās negatīvi un nevēlējās veikt darba pārrunas.

“Pati strādāju, bet saņemu minimālo algu, un mums ir divi nepilngadīgi bērni. Draugs arī gribēja dot savu ieguldījumu, viņš visu laiku atkārtoja, ka nevēlas būt apgādājamais. Būdams piedzēries viņš izdomāja pilnīgas muļķības – viņš bija apdrošinājis savu dzīvību, tāpēc domāja, ka, ja ar viņu kaut kas notiks, ģimene saņems apdrošināšanas naudu. Un tādā veida varētu vismaz apmaksāt [Ziemas]svētku izdevumus,” stāsta cietušā partnere.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete gan nepārtraukti mēģinājusi savu dzīvesbiedru mierināt, sakot, ka grūtības ir pārejošas, ka viss būs kārtībā, taču vīrietis viņai neticēja. Viņa arī atklāj, ka pirms pašnāvnieciskā mēģinājuma vīrietis rakstījis mājienus un dīvainas ziņas, kam drīz pēc tam sekoja sevis apliešana ar benzīnu un aizdedzināšana.

“Viņš par šādu rīcību izšķīrās tā, it kā negaidīja, ka kaut kas tik ļauns notiks un vismaz šādā veidā būs spējis ģimenei Ziemassvētkos sagādāt naudu,” teic sieviete.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm