Lietuvā tūrisma sekmēšanas nolūkā piedāvā vienu no vismaz trim naktīm viesnīcā par velti

Lai atdzīvinātu tūrismu, Lietuvā līdz 22. novembrim pagarināta kampaņa, kas vairāk nekā 200 naktsmītnēs piedāvā bezmaksas nakšņošanu līdz 65 eiro vērtībā ceļotājiem, kas valstī uzturas vismaz divas dienas, ziņo

2021. gada 7. novembrī 16:31

Līdz 500 Lietuvas īstermiņa izmitināšanas pakalpojumu sniedzēju ir apvienojuši spēkus ar Ekonomikas un inovāciju ministriju un nacionālo tūrisma attīstības aģentūru “Lithuania Travel” jaunai tūrisma kampaņai – tūristi, kuri valstī uzturas trīs vai vairāk naktis, saņems vienu nakti viesnīcā bez maksas. 10 000 reģistrēti neatkarīgi ceļotāji saņems bezmaksas nakti pie izmitināšanas pakalpojumu sniedzēja, kas nepārsniedz 65 eiro, lai apceļotu valsti vēl vienu dienu ilgāk.

Tādējādi Lietuva ir nākusi klajā ar piedāvājumu tūristiem – palieciet valstī trīs naktis, bet maksājiet tikai par divām. Līdz 500 Lietuvas viesnīcu, pansiju un citu īstermiņa izmitināšanas pakalpojumu sniedzēju ir sadarbojušies ar valdību šajā kampaņā, lai piedāvātu pirmajiem 10 000 ceļotājiem, kuri reģistrējas, šādu pakalpojumu. Kampaņa ar saukli “Lietuva. Nesteidzies.” darbojas no 2021. gada 2. septembra līdz 8. novembrim.

Ceļotāji var gūt labumu no piedāvājuma, reģistrējoties kampaņai paredzētajā galvenajā lapā un saņemot unikālu kodu tieši savā iesūtnē. Rezervējot trīs vai vairāk naktis tieši pie kāda no līdz pat 500 sadarbības partneriem, apmeklētājiem tiks piedāvāta pēdējā nakts bez maksas. Maksimālā nakšņošanas kompensācijas vērtība ir 65 eiro.

“Kampaņa nozīmē aktīvu sadarbību starp Lietuvas uzņēmumiem un valdību, lai atbalstītu tūrisma nozari pandēmijas viļņa laikā, kā arī sniegtu starptautiskiem tūristiem papildu laiku, lai ceļotu pa valsti,” paudusi Lietuvas ekonomikas un inovāciju ministre.

Lietuvā šobrīd ir pieejamas visas tūrisma aktivitātes ar minimāliem ierobežojumiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm