Lietuvā meklē monstru – dzīvnieka spīdzinātāju, kurš vilka aiz auto piesietu suni

Šaķu pilsētā Lietuvā kāda iedzīvotāja pamanījusi nežēlīgu suņa spīdzināšanu – kāds nelietis, braucot lielā ātrumā, vilka aiz auto piesietu dzīvnieku. Spīdzinātājs tiek meklēts, iesaistot policiju.

3. oktobrī 13:00

Par dzīvnieka spīdzināšanas gadījumi Šaķos – pilsētā uz rietumiem no Kauņas, – vēsta “tv3.lt”. Kāda sieviete ar telefona kameru fiksējusi, kā uz ielas tiek vilkts aiz automašīnas piesiets suns. Viņa ar nozieguma liecību dalījās sociālajā vietnē “Facebook”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: Necilvēks, kurš Lietuvā aiz auto vilka piesietu suni, taisnojas – dzīvnieku nav redzējis

“Ja kādam ir zināms šīs mašīnas īpašnieka vārds un uzvārds, lūdzu sazinieties ar mani,” aicina notikuma aculieciniece. Viņa skaidro, ka diemžēl nav izdevies atņemt kucēnu necilvēkam, jo viņš draudējis ar izrēķināšanos.

Viņa, izmantojot sociālos medijus, uzrunā arī pašu suņa spīdzinātāju, sakot, ka viņam drīz būs darīšana ar policiju. “Nekad nerakstu nekādus ierakstus, bet šādas lietas ir jāpublisko,” piebilst sieviete.

Nozieguma aculieciniece stāsta, ka kopā ar māti brauca, lai no darba sagaidītu tēvu: “Un, lūk, bilde – nabaga kucēnu ar varu velk mašīna… Un jūs pat nevarat iedomāties, cik ātri tā brauca.” Sieviete atzīst, ka redzētais viņu pamatīgi satriecis.

Sieviete saistībā ar notikušo vērsusies arī Šaķu rajona policijas iecirknī.

Komentāros pie publikācijas cilvēki vēsta, ka suns ir izdzīvojis un nonācis vetārstu aprūpē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm