tv3.lv

Lietuvā jau piektais nāves gadījums ar Covid‑19

Lietuvā piektdien reģistrēts jau piektais nāves gadījums ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19, paziņoja Veselības ministrija.

2020. gada 27. martā 13:05

Mirušais ir Klaipēdas Universitātes slimnīcas vecāka gadagājuma pacients.

Jau vēstīts, ka pirmais nāves gadījums ar Covid-19 Lietuvā tika reģistrēts 20. martā, bet vēl trīs – šonedēļ.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmais Covid-19 upuris Lietuvā bija gados veca sieviete, kura 20. martā nomira Ukmerģes slimnīcā.

Savukārt 25. marta rītā Lietuvas Veselības ministrija informēja, ka otrā ar Covid-19 mirusī ir 90 gadus veca sieviete, kas 16. martā izrakstīta no Ukmerģes slimnīcas, bet pirmdien, 23. martā, nogādāta Viļņas Universitātes Santaras klīnikā, jo viņai bijis drudzis un vispārējs vājums. Sievietei konstatēts koronavīruss, un viņa ievietota intensīvās terapijas palātā, kur mirusi.

Savukārt Nacionālā veselības centra Viļņas departamenta direktore Rolanda Liņģiene vēlāk ziņu aģentūrai BNS apstiprināja, ka ar Covid-19 miris vēl trešais cilvēks.

Vēl nedaudz vēlāk Veselības ministrija paziņoja, ka ar Covid-19 miris vīrietis, kurš ārstējies Panevēžas slimnīcā. Viņš bijis riska grupā. Vīrietis slimnīcā ievietots 12.martā pēc atgriešanās no Dienvidāfrikas Republikas, lai ārstētu citas slimības. Slimnīcā viņam konstatēta saslimšana ar Covid-19, viņš miris trešdienas priekšpusdienā.

Pēc Veselības ministrijas piektdien publiskotajiem datiem, inficēšanās ar jauno koronavīrusu valstī konstatēta 345 cilvēkiem.

Salīdzinot ar ceturtdienas rīta datiem, apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits pieaudzis par 55. Kopš jaunā koronavīrusa izplatīšanās sākuma Lietuvā veiktas 5495 analīzes, lai noskaidrotu inficēšanos ar šo vīrusu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm