"Krievijas tālredzīgo žurku migrācija ir sākusies," Zelenskis izsakās par Krimas atbrīvošanu

Ikvakara vēstījumā Ukrainas prezidents pateicās visiem par izturību un atbalstu Ukrainas atbrīvošanā, jo otrdien apritēja tieši gads kopš Kijivas reģiona atbrīvošanas operācijām un uzvarām. Tāpat Zelenskis pieminēja, ka arī okupantu vidū anektētajā Krimā notiek “kustība”.

22. martā 12:09

Zelenskis sacīja, ka Ukraina svinēs vēl daudzas uzvaras, Ukrainas karogs tiks pacelts visos kara reģionos.

“Tāpat būs arī turpmākajā konfrontācijā dienvidos, kas atjaunos normālu Ukrainas dzīvi Azovas reģionā. Mūsu Krimas atgriešanā, no kurienes jau ir sākusies teroristiskās valsts tālredzīgāko žurku migrācija,” sacīja Ukrainas prezidents.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sprādzieni Krimā

Jāatgādina, ka anektētās Krimas pussalas varasiestādes naktī uz pirmdienu tika saceltas kājās pēc sprādzieniem pussalas ziemeļos Džankojā.

Kijiva ziņo, ka tai izdevies tiešs trāpījums dzelzceļa sastāvam, iznīcinot krievu raķetes “Kalibr”.

Paziņojumā no militārajiem izlūkiem arī ironiski piebilsts, ka “neizskaidrojamie sprādzieni” turpina Krievijas demilitarizāciju, kas gatavo Krimas atbrīvošanu.

“Kalibr” ir raķetes, kas paredzētas palaišanai no Krievijas Melnās jūras flotes kuģiem. Lielais darbības rādiuss ļauj Krievijai tās lietot uzbrukumos Ukrainas pilsētām un terora noziegumos pret civilajiem mērķiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Krievija Džankoju izmanto kā dzelzceļa mezglu ekipējuma un kaujas tehnikas pārvietošanai no Krievijas un pašas Krimas uz okupētajām teritorijām Ukrainas dienvidos.

Dzelzceļa svarīgumu Krievijas darbībām izcēla arī Ukrainas Dienvidu kaujas grupas pārstāve Nataļja Gumenjuka, komentējot šo operāciju.

“Ja paskatāties uz īslaicīgi okupētās Krimas karti un jo īpaši uz dzelzceļa satiksmi, Džankoja ir nozīmīgs punkts. Jau iebrukuma sākumā tika teikts, ka loģistikas sagrāve būs galvenais līdzeklis, kas ietekmēs ienaidnieka izpratni par to, ko tas var paveikt Krimā,” uzsvēra Ukrainas Dienvidu kaujas grupas pārstāve Nataļja Gumenjuka.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm