Krievijas spēki uzbrukuši deviņiem Ukrainas apgabaliem

Aizvadītajā diennaktī Krievijas spēki uzbrukuši deviņiem Ukrainas apgabaliem, liecina apgabalu militāro administrāciju sniegtā informācija.

3. jūnijā 12:55

Harkivas apgabalā Krievijas karaspēks apšaudījis vismaz 30 apdzīvotas vietas. Ivaškas ciemā Bohoduhivas rajonā nogalināts 67 gadus vecs vīrietis, kamēr Kupjanskas rajona Kivšarivkā bombardēšanā cieta dzīvojamā māja, uzbrukumā nogalinot 61 gadu vecu vīrieti un 45 gadus vecu sievieti, kā arī ievainojot trīs sievietes un trīs gadus vecu zēnu. Tāpat uzbraucot uz neidentificētiem sprādzienbīstamiem priekšmetiem Harkivas apgabalā gājuši bojā divi cilvēki un vairāki ievainoti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Luhanskas apgabalā fiksētas vismaz 96 apšaudes. Tāpat okupanti pastiprinājuši kontrolpunktus savā kontrolētajā teritorijā un, meklējot partizānus, palielinot kontrolposteņu skaitu un Krievijas gvardes klātbūtni.

Tikmēr Doneckas apgabalā bijušas 23 apšaudes 18 apdzīvotās vietās. Trāpīts 21 dzīvojamai ēkai, no kurām piecas ir daudzstāvu. Kopumā uzbrukumos Doneckas apgabalā aizvadītajā diennaktī divi cilvēki gājuši bojā un četri ievainoti.

Hersonas apgabalā 24 stundu laikā bijušas 65 apšaudes 28 apdzīvotās vietās, no kurām piecas fiksētas Hersonā. Krievijas agresijas rezultātā apgabalā cietuši pieci cilvēki, no kuriem divi ir bērni. Muzikivkas pagastā rotaļu laukumā eksplodējis nezināmas izcelsmes priekšmets, ievainojot divus desmit un 13 gadus vecus zēnus.

Sumu apgabalā apšaudes notikušas gan naktī, gan no rīta. Uzbrukumos nopostīta civilā infrastruktūra un gājuši bojā civiliedzīvotāji, informē amatpersonas. Hotinas apkaimē viens cilvēks gājis bojā.

Černihivas apgabalā fiksētas sešas apšaudes no mīnmetējiem un ar artilēriju, tāpat artilērijas apšaude notikusi Dnepropetrovaskas apgabalā, kur gan neviens nav cietis. Apšaudēs cietušo nav arī Mikolajivas apgabalā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm