tv3.lv

Krievijas karaspēks gatavojas uzbrukumam netālu no Izjumas

Krievijas karaspēks koncentrējis savas aktivitātes Doneckas virzienā, cenšoties ierobežot Ukrainas armijas ofensīvu uz ziemeļiem no Harkivas, un gatavojas uzbrukumam netālu no Izjumas, pirmdien ziņo Ukrainas bruņoto spēku ģenerālštābs.

16. maijā 22:40

Ienaidnieks koncentrējies uz uzbrukumiem objektiem austrumu karadarbības zonā un rūpniecības objektiem Ukrainas vidienē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Volīnijas, Poļesjes un Siverskas virzienos situācija nav daudz mainījusies.

Slobožanskes virzienā Krievijas karavīri pārgrupējas, saņem papildspēkus no specvienībām un pretgaisa aizsardzības vienībām.

Harkivas virzienā ienaidnieks koncentrējies uz savu pozīciju noturēšanu un cenšas nepieļaut Ukrainas karaspēka virzību uz priekšu. Ienaidnieks centās cīnīties Ternovas ciemata tuvumā, bet neveiksmīgi.

Slovjanskas virzienā ienaidnieks papildina savas vienības un mēģina atsākt ofensīvu.

Ukrainas bruņoto spēku ģenerālštābs ziņoja, ka Ukrainas armija ienaidnieka noliktavās Izjumā iznīcinājusi ievērojamu daudzumu munīcijas.

Doneckas virzienā ienaidnieks apšaudījis Ukrainas armijas vienības ar artilēriju, mīnmetējiem un raķetēm, kā arī veicis uzlidojumus no gaisa.

Limanas virzienā ienaidnieks cenšas pastiprināt savus spēkus un veica uzbrukumu Šandriholoves apkaimē.

Severodoneckas virzienā ienaidnieks cīnījās Borivskes rajonā un cieta zaudējumus.

Avdijivkas virzienā Krievijas karaspēks apšaudīja Ukrainas armijas pozīcijas ar kasešu šāviņiem.

Bahmutas virzienā ienaidnieks cīnās trīs vietās, no kuriem vienā cieta sakāvi un bija spiests atkāpties. Kurahoves virzienā Krievijas karaspēks devās uzbrukumā Marjinkas un Novomikhailivkas apgabalā, bet cieta neveiksmi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mariupolē ienaidnieks turpina bloķēt rūpnīcas “Azovstaļ” teritoriju un apšauda to no gaisa un ar artilēriju.

Krievijas karaspēks aktīvi nekaroja Zaporižjas virzienā.

Ienaidnieks apšaudīja civilo infrastruktūru Vremivkas, Novosilkas, Mala Tokmačkas un Novoandrivkas apgabalos un veica uzlidojumus no gaisa Malinivkai.

Dienvidbugas virzienā ienaidnieks neveica aktīvu karadarbību, apšaudot ar artilēriju un mīnmetējiem civilo infrastruktūru Oleksandrivkas, Ševčenkoves un Novovoroncovkas apgabalos.

Krievijas Melnās jūras flotes kuģi Melnajā un Azovas jūrā turpina veikt uzdevumus, lai izolētu karadarbības zonu, veiktu izlūkošanu un un ar raķetēm apšaudītu Ukrainas civilās un militārās infrastruktūras objektus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm