tv3.lv

Krievija slēdz Kanādas raidsabiedrības CBC birojus Maskavā

Krievija trešdien pavēstīja, ka slēdz Kanādas raidsabiedrības CBC Maskavas birojus, šādi atbildot uz Krievijas valsts raidsabiedrības RT aizliegšanu Kanādā.

18. maijā 22:40

“Ir pieņemts lēmums īstenot atbildes pasākumus saistībā Kanādas soļiem, šajā gadījumā – slēgt Kanādas televīzijas un radio kompānijas CBC Maskavas birojus, arī anulēt akreditācijas un Krievijas vīzas tās žurnālistiem,” pavēstīja Krievijas Ārlietu ministrijas preses sekretāre Marija Zaharova.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kanāda martā oficiāli aizliedza RT un “RT France” savā ēterā, skaidrojot, ka šo raidorganizāciju programmas “neatbilst Kanādas ētera standartiem”.

RT un Krievijas valsts medijs “Sputnik” tika nobloķēti vairumā rietumvalstu pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā. Tie arī tika apsūdzēti propagandas izplatīšanā.

Kanāda ir viena no stingrākajām Ukrainas atbalstītājām tās karā ar Krieviju, kā arī to valstu vidū, kas iestājas par iespējami bargākām sankcijām pret Maskavu.

Atbildot uz Otavas nostāju, Maskava noteikusi ceļošanas aizliegumu vairākiem simtiem kanādiešu, tajā skaitā augstām amatpersonām, likumdevējiem u žurnālistiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm