tv3.lv

Krievija: Igaunijas policists aizturēts par spiegošanu

Skaties.lv jau ziņoja, ka Igaunijas medijos parādījās informācija, ka, piektdien, 5.septembrī, Igaunijas teritorijā nolaupīts Igaunijas Drošības policijas virsnieks. Tikmēr Krievijas drošības dienests pavēstījis, ka Igaunijas Drošības policijas darbinieks Estons Kohvers aizturēts saistībā ar spiegošanu.

2014. gada 5. septembrī 21:21
Krievijas dienests paziņojis, ka Igaunijas policistam konfiscēti naudas līdzekļi – pieci tūkstoši eiro, pielādēts ierocis, tehnika slepenu audioierakstu vākšanai, kā arī dažādi aizdomīgi spiegošanas materiāli.
Jau ziņojām, ka piektdien, 5.septembrī, nolaupīta augsta Igaunijas drošības policijas amatpersona. Amatpersonai netālu no Luhamā robežkontroles punkta uzbrukušas bruņotas personas, kas ieradušās no Krievijas.

Bruņotā laupīšana notikusi piektdien, 5.septembrī, ap  9:00 no rīta.  Igaunijas Drošības policijas amatpersona Igaunijas teritorijā pildījusi dienesta pienākumus. Pagaidām nenoskaidrotas personas viņam uzbrukušas un aizvedušas uz Krieviju.Tiek ziņots, ka neilgi pirms uzbrukuma radīti traucējumus radiosakariem un izmantotas dūmu sveces.

Pagaidām konkrētu ziņu, kur atrodas nolaupītā amatpersona nav. Nav arī skaidrs, kāpēc par notikušo atklātībā tika paziņots tikai pēc sešām stundām, norāda ERR. Tiek veikta izmeklēšana un par notikušo ierosināts kriminālprocess.

ERR uzsver, ka nekas neliecina, ka notikušais būtu kas vairāk kā izolēts ar noziedzību saistīts incidents, taču piebilst, ka uz starptautiskās spriedzes fona tas tiek uztverts ļoti nopietni.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm