tv3.lv

Kornvolas krogs saņem ierāmētu atvainošanos no žurnāla “Vogue”

Kāds Kornvolas krogs saņēmis ierāmētu atvainošanos no viena no pasaulē lielākā modes žurnāla “Vogue” izdevējiem par tā iepriekš izteiktu prasību tam.

19. maijā 23:20

Žurnāla “Vogue” izdevēji “Star Inn Vogue” krogam ciematā Kornvolā bija pieprasījuši, lai tas nomainītu savu 200 gadus seno nosaukumu, citādi radīsies problēmas – tiks uzsākta tiesvedība. Starptautiskais modes žurnāls apgalvo, ka kroga nosaukums “The Star Inn at Vogue” varētu mulsināt žurnāla lasītājus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tas saniknoja mazā “Vogue” ciemata Kornvolā iedzīvotājus, kuri apņēmās cīnīties pret šādu prasību un atriebties. Kroga īpašnieks Marks Greiems sacīja, ka, saņemot vēstuli ar šādu prasību, sākotnēji domājis, ka kāds vietējais ar viņu izspēlējis joku. Vēlāk “Vogue” izdevēji krogam atvainojās, un tagad tas ir saņēmis ierāmētu atvainošanos. Paciņā bija ar roku rakstīta piezīme: “No viena “Vogue” otram — lūdzu, pieņemiet mūsu atvainošanos.”

Kroga saimnieks Marks Greiems sacīja, ka ciematiņā bijusi arī ideja par draudzes žurnāla izveidi ar nosaukumu “Vogue Magazine”, kā arī Madonnas dziesmas “Vogue” versiju nebijušā aranžējumā, ko šā gada alus festivālā izpildītu “daži no ciema lielākajiem un noaugušākajiem vīriešiem apspīlētās drēbēs”.

Modes žurnāla “Vogue” komanda, kas “regulāri uzrauga” vārda “Vogue” lietošanu, brīdināja ciematu nelietot šo nosaukumu. Sākās dialogs, ko kroga saimnieks bija gatavs atrisināt draudzīgā veidā, sākot strādāt kopā. “Mēs varētu uzaicināt viņus pie sevis sarīkot modes sesiju, lai mazliet izbaudītu šo kļūdu un par to labi pasmietos,” viņš jokoja.

Saistībā ar notikušo ar Greiemu sazinājušies cilvēki no visas pasaules, tostarp Vācijas, Nīderlandes, Austrālijas un Amerikas, piedāvājot savu atbalstu.

“Šorīt es saņēmu vēstuli no kāda 90. gadu vīrieša aprūpes namā Londonā, kurš atzina – acīs saskrējušas nelielas asaras, jo viņš atminējies Kornvolu un to, cik dumpīgi ir Kornvolas iedzīvotāji, kurus nevar stumdīt kā labpatīk.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Daži cilvēki ir teikuši: es nekad neesmu dzirdējis par jūsu krogu, bet, ja gadīšos Kornvolā, tas ir manā apmeklējamo objektu sarakstā,” stāsta kroga saimnieks.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm