tv3.lv

Koka bļodiņas izsolē savāc tūkstošiem eiro Ukrainas bērnu atbalstam

Divpadsmitgadīgs galdniecības entuziasts no britu salām spējis savākt 80 000 mārciņu Ukrainas atbalstam un šī summa tikai kāpj – Gabriels Klarks izmanto savu meistarību koka priekšmetu veidošanā un lielo sociālo tīklu sekotāju skaitu, lai palīdzētu kara skartajai valstij, vēsta “900 sekundes”.

Aizrautīgajam jaunietim “Instagram” ir gandrīz ceturtdaļmiljons sekotāju. Viņš savā profilā parādījis dažus projektus, ko veidojis darbnīcā, bet populārākais nenoliedzami ir “Bļoda Ukrainai”. Tā ir neliela koka bļoda ar zilu un dzeltenu stīgu sānos. To var iegūt loterijā, kuras līdzekļi tiks ziedoti palīdzībai Ukrainas bērniem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gabriels Klarks
“Bļodas Ukrainai” veidotājs

“Mani ļoti uztrauca redzētie kadri no Ukrainas. Tādēļ es vēlējos palīdzēt.”

Loterijas popularitāti noteikti izskaidro tās aizkustinošais veids. Gabriela Ukrainas bļoda, teorētiski, ir visai pieprasīta lieta soctīklos, taču patiesībā cilvēki vēlas ziedot neparastā veidā.

Puisi atbalsta arī viņa vecāki – viņš ir pārņemts ar kokapstrādi.

Terēza Makanna
gabriela māte

“Mūsu guļamistaba ir virs Gabriela darbnīcas – mēs ik pa laikam pieceļamies pēc grīdas rībēšanas. Kā arī, pa kāpnēm augšup vienmēr ved skaidu taciņa.”

Par Gabriela uzsākto akciju dzirdējuši daudzi, arī starptautisku organiozāciju vidū.

Reičela Pārkina
“Glābiet bērnus” pārstāve

“Kopš konflikta saasināšanās, vismaz diviem miljoniem bērnu bijis jābēg no vardarbības Ukrainā. Gabriela savāktā nauda palīdzēs sasniegt arvien vairāk bērnu.”

Tiem daudzajiem cilvēkiem, kas pašu Ukrainas bļodu tomēr neiegūs, būs iespēja izveidot pasūtījumu pie paša meistara. Tomēr šo cilvēku skaits jau mērāms tūkstošos.

tv3.lv galvenais redaktors
tv3.lv galvenais redaktors. Gādā par ziņu, sporta un izklaides satura nonākšanu pie lasītājiem, radot mājas vēstīm par svarīgākajiem un interesantākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm