tv3.lv

Kariņš Līgo svētkos un Jāņos piedalīsies Eiropadomē

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ceturtdien, 23. jūnijā, un piektdien, 24. jūnijā, piedalīsies Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītāju sanāksmē, Eiropadomē, kurā plānots lemt par ES kandidātvalstu statusa piešķiršanu Ukrainai un Moldovai, informēja Ministru kabineta preses sekretārs Reinis Grāvītis.

22. jūnijā 14:28

Eiropas Komisija, izvērtējot Ukrainas, Moldovas un Gruzijas pieteikumus par uzņemšanu ES, ir ieteikusi ES kandidātvalsts statusu piešķirt Ukrainai un Moldovai. ES līderi par to lems Eiropadomē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Eiropadomē līderi turpinās diskusiju par dažāda veida atbalstu Ukrainai, kā arī spriedīs par veidiem kā turpināt spiediena izdarīšanu uz Krieviju, lai tā pārtrauktu karadarbību Ukrainā.

Pirms Eiropadomes Ministru prezidents piedalīsies ES – Rietumbalkānu samitā, kurā tiks pārrunāts Rietumbalkānu valstu integrācijas process ES. Kariņš pirms Eiropadomes piedalīsies arī Eiropas Tautas partijas samitā.

Pēc Eiropadomes plānots Eirosamits, kurā tiks lemts par Banku savienības un Kapitāla tirgus savienības turpmāko attīstību.

Tāpat ES valstu līderi diskusijā skars šobrīd aktuālākos jautājumus ekonomikā, ieskaitot ES reakciju uz augsto inflāciju un izaicinājumiem enerģētikā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm