Kanādā no maiznīcas izzog pusduci kūciņu; vainīgais vēlāk zvana un atvainojas

Kanādā kāds garnadzis apzadzis maiznīcu, bet vēlāk uz to piezvanījis, lai atvainotos par savu rīcību.

3. jūnijā 9:30

Emma Ērvina pirmdien pastaigājās ar savu vācu aitu sugas suni pa savu Vankūveras apkaimi, mēģinot atgūties no nesen piedzīvotā. Pirms trim dienām kāds vīrietis ielauzās viņas konditorejas veikalā “Sweet Something” [no angļu val. kaut kas salds] un nozaga pusduci kūciņu. Viņš atstāja aiz ārdurvīm izsista stikla lauskas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šis bizness ir manas mīlestības darbs, kas prasījis manas asinis, sviedrus un asaras. Kad šādas lietas notiek ar jūsu uzņēmumu, tas vienmēr ir grūti; jo uzņēmums ir daļa no tevis,” laikrakstam “The Washington Post” sacīja Ērvina.

Bet, kad Ērvina pastaigājās ar savu suni, piezvanīja viņas kolēģe, kura informēja – zaglis bija piezvanījis uz veikalu un lūdzis runāt ar Ērvinu, lai atvainotos viņai.

Vēlāk tajā pašā dienā, kad viņa atgriezās, vīrietis zvanīja atkārtoti un aptuveni desmit minūšu garās telefona sarunas laikā Ērvina sāka justies neērti. Kramplauzis atvainojās par to, ko nodēvēja par stulbu kļūdu, un teica, ka samaksās par 30 Kanādas dolārus vērtajām kūciņām un 850 Kanādas dolārus vērto durvju remontu. Tāpat garnadzis veikala īpašniecei teicis, ka kūciņas esot ļoti garšīgas.

Ērvina lūdza policiju neizvirzīt apsūdzības. “Sajutu līdzjūtību pret šo puisi,” sacīja Ērvina “Var teikt, ka viņš ir jaunietis, kurš kļūdījās, un mēs visi kādreiz pieļaujam kļūdas.”

Policija paziņojusi, ka nevienu nav arestējusi, taču joprojām izmeklē notikušo.

Laime nelaimē – jaunieša ielaušanās ceptuvē ir nākusi par labu biznesam, sacīja Ērvina. Lai gan veikals parasti apkalpoja savu Vankūveras kopienu, nesen daudzi klienti ir pasūtījuši preces no Amerikas Savienotajām Valstīm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Trešdien remontstrādnieki salaboja ārdurvis, un veikala īpašniece cer, ka sāga ar to noslēgsies. Kādu dienu Ērvina un zaglis cer satikties veikalā, lai pasmietos par incidentu un pamielotos ar kūciņām.

“Viens nepareizs lēmums nepadara par sliktu cilvēku. Viņš, iespējams, izdarīja nepareizi, bet pēc tam visu izdarīja pareizi.”

Ērvina aprakstīja notikumus “TikTok”, kas kopš tā laika ir saņēmuši vairāk nekā divus miljonus skatījumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm