"Jūs neticēsiet!" Lukašenko mobilizē baltkrievus kartupeļu laukam

Pašpasludinātais Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko paziņojis, ka valstij “jāmobilizē visi” un jānosūta pēc iespējas vairāk cilvēku uz ražas novākšanu. “Mobilizācija Baltkrievijas gaumē,” ironizē sociālo mediju lietotāji.

“Lauksaimniecībai un uzņēmumiem ir atvēries milzīgs tirgus. Mēs varam pārdot visu Krievijā, Ķīnā. Turklāt šīs valstis ir gatavas pirkt divreiz vairāk Baltkrievijas produktu… Tas ir, tirgus ir atvēries un cenas ir pieklājīgas,” sacījis Baltkrievijas diktators.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lukašenko uzsvēris, ka noraida atrunas par to, ka kaut kur ir sankcijas, kaut kāda mobilizācija, karš vai kas cits.

“Mobilizējiet visus! (..) Ja cilvēks pastrādās 5-6 stundas, abi vecāki būs priecīgi, un bērnam būs laba fiziskā formā,” viņš norādījis. “Tāpēc mobilizējiet studentus, strādniekus, ierēdņus un citus, lai palīdzētu mums to visu novākt. Jo mēs varam pienācīgi nopelnīt. Ja ne tagad, tad pavasarī.”

“Jūs neticēsiet,” Lukašenko izteikumus komentē žurnāliste Hanna Ļubakova. “Viņš teica, lai “mobilizē” studentus, strādniekus, ierēdņus, kā arī skolēnus uz lauka, lai palīdzētu lauksaimniekiem novākt kartupeļus.” Viņa to ironiski nodēvē par mobilizāciju baltkrievu gaumē.

Kāds diskusijas dalībnieks piebilst, ka Lukašenko vienkārši “troļļo” Putinu.

Mobilizācija iespējama arī kara laukam

Kā zināms, Krievijas diktators Vladimirs Putins 21. septembra rītā Krievijā izsludināja mobilizāciju, kas norit ļoti haotiski. Turklāt tūkstošiem Krievijas vīriešu ir pametuši valsi, lai izvairītos no iesaukšanas karā.

Saskaņā ar Ukrainas izlūkdienesta ziņām 20 tūkstošus mobilizēto Krievija plānoja izvietot Baltkrievijā, lai papildinātu tur jau izvietotās krievu karaspēka vienības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc neapstiprinātām ziņām, arī Baltkrievijas militāristiem ir noteikts paaugstināts trauksmes līmenis. Tiek minēts, ka Lukašenko valdība gatavojas mobilizēt aptuveni 120 000 rezervistu un militārpersonu visā valstī.

Žurnālists kopš 1992. gada. Atspoguļo sociālpolitiskus notikumus un procesus. Strādā ar pārliecību, ka uzticamas ziņas ir pirmās nepieciešamības prece ikvienam, kā arī vitamīni veselīgas pilsoniskās telpas veidošanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm