Jaunzēlandē atrod dreifējam jūrā kokaīnu 300 miljonu ASV dolāru vērtībā

Jaunzēlandes varasiestādes ir atguvušas 3,2 tonnas kokaīna vairāk nekā 300 miljonu ASV dolāru vērtībā, kas atrasti peldam jūrā un, domājams, bija ceļā uz Austrāliju.

8. februārī 17:01

Jaunzēlandes policija publiskajā paziņojumā norādījusi, ka narkotikas tā savākusi Klusajā okeānā kopīgā operācijā ar Jaunzēlandes Muitas dienestu un Jaunzēlandes Aizsardzības spēkiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vietējo varasiestāžu publiskotajā fotoattēlā redzams, ka Klusajā okeānā peld ar pludiņiem tīklā nostiprināti kokaīna maisi.

Saistībā ar notikušo neviens vēl nav arestēts.

“Šī ir viena no lielākajām nelegālo narkotiku konfiskācijām šajā valstī,” teikts policijas komisāra Endrū Kostera paziņojumā.

“Lai gan tas traucē sindikāta darbību, joprojām esam modri, ņemot vērā, cik ilgi, kā zināms, šīs narkotirgoņu grupas centīsies apiet tiesībaizsardzības iestāžu uzmanību,” brīdinājis Kosters.

Saskaņā ar Jaunzēlandes Muitas dienesta kontroliera pienākumu izpildītāja Bila Perija sacīto konfiscēto narkotiku kopējā vērtība ir 500 miljoni Jaunzēlandes dolāru jeb 320 miljoni ASV dolāru (1 ASV dolāra vērtība atbilst 1,5815 Jaunzēlandes dolāriem).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm