"Iznireļi, nelieši un atlantiskie impotenti": NATO samits aktivizē Medvedeva izvirdumu

NATO dalībvalstu samits Bukarestē satriecis Putina vietnieku Kremļa Drošības padomē Dmitriju Medvedevu. Viņš kārtējo reizi zaudējis savaldību, lamājoties un draudot sociālajos tīklos.

2022. gada 30. novembrī 9:30

Par Kremļa klaunu dēvētais Krievijas eksprezidents un ekspremjers Medvedevs “Telegram” kanālā murgo par “civilizēto pasauli”, kurai neesot vajadzīga tāda organizācija kā NATO. Viņš mudina Ziemeļatlantijas aliansi nožēlot grēkus cilvēces priekšā un likvidēt sevi kā “noziedzīgu organizāciju”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Medvedeva izvirdums ir pārsātināts ar prastām lamām, rādot, kādu pasauli viņš pārstāv. Tikai daži no Medvedeva lietotajiem epitetiem: “NATO iznireļi”, “nelieši”, “anglosakšu valstu banda”, “pakalpiņi” un “atlantiskie impotenti”.

“Tas jau ir progress”

Krievijas Drošības padomes vadītāja vietnieks cenšas arī pa savam tulkot NATO ģenerālsekretāra Jena Stoltenberga vēstījumus Bukarestes samitā.

“NATO ģenseks noskaldīja, ka Ukraina uzvarēs kā suverēna neatkarīga valsts. Taču viņš neko neteica par tās teritoriālo integritāti. It kā tā uzvarēs, bet, acīmredzot, jaunās, ievērojami samazinātās neatkarības robežās, un visa tāda suverēna sēdīsies pie sarunu galda. Tas jau ir progress,” cenšas ironizēt Medvedevs.

Aizrāvies ar NATO lamāšanu uzticamais Putina sabiedrotais Kremlī, acīmredzami, piemirsis par draudēšanu, vēlāk nācis klajā ar Post Scriptum.

“Ja NATO, kā norādīja Stoltenbergs, piegādās Kijevas fanātiķiem “Patriot” sistēmas kopā ar NATO personālu, viņi nekavējoties kļūs par mūsu bruņoto spēku leģitīmu mērķi. Ceru, ka atlantiskie impotenti to saprot,” viņš atzīmē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Krievijas kara noziedznieku tiesa būtu jārīko Jaltā

Iepriekš Medvedevs tviterī veltīja “savas laipnības” Ukrainas prezidenta biroja padomniekam Mihailo Podoļakam, kurš bija izteicies, ka pēc sešiem mēnešiem plāno doties uz Jaltu un pieslēgties tiešraidē no pilsētas krastmalas. Pēc sešiem mēnešiem visi krievi, kas “nozaga ukraiņu īpašumu”, būs prom no turienes, – atzīmēja Podoļaks

Medvedevs, reaģējot uz šo paziņojumu, piedraudēja Podoļakam. “Ukrainas pīpmaņi turpina sapņot par tiešraidēm no Jaltas un citām vietām. To ir iespējams organizēt. Tieši no aizturēšanas centra Krimā. Lai gan progresīvākie varētu noorganizēt sesiju no Lefortovas [cietuma Krievijā],” Medvedevs rakstīja tviterī.

Ukrainas prezidenta biroja pārstāvis vēlāk paskaidroja, ka Krievijas kara noziedznieku tiesa būtu jārīko Jaltā, ANO dibināšanas vietā. Viņaprāt, šādā veidā varētu panākt, ka Krievijas Federācija ievēro starptautiskās tiesības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm