Influenceris Endrū Teits Rumānijā aizturēts par cilvēku tirdzniecību

Pretrunīgi vērtētais tiešsaistes influenceris Endrū Teits ir aizturēts Rumānijā saistībā ar izmeklēšanu par cilvēku tirdzniecību un izvarošanu.

2022. gada 30. decembrī 7:55

Teits tika aizturēts kopā ar brāli Tristanu. Brāļu advokāts apstiprināja viņu aizturēšanu, ziņo aģentūra “Reuters”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bijušais kikbokseris kļuva slavens 2016. gadā, kad viņš tika izslēgts no britu televīzijas šova “Big Brother” saistībā ar videoierakstu, kurā bija redzams, kā viņš uzbrūk kādai sievietei.

Viņš kļuva plaši pazīstams tiešsaistē, un “Twitter” viņu aizliedza par izteikumiem, ka sievietēm “jāuzņemas atbildība” par seksuālu uzbrukumu. Kopš tā laika viņa profils ir atjaunots.

“Četri aizdomās turamie, šķiet, ir izveidojuši organizētu noziedzīgu grupu ar mērķi vervēt, izmitināt un ekspluatēt sievietes, piespiežot viņas par samaksu radīt pornogrāfisku saturu, kas paredzēts apskatei specializētās tīmekļa vietnēs,” saskaņā ar ziņu aģentūras “Reuters” sniegto informāciju paziņoja prokurori.

Brāļi tiek izmeklēti kopš aprīļa kopā ar diviem Rumānijas pilsoņiem.

Sociālajos plašsaziņas līdzekļos plaši izplatītajā video redzams, kā Endrjū un viņa brāli izved no luksusa villas.

Rumānijas Organizētās noziedzības un terorisma izmeklēšanas direktorāts (DIICOT) nāca klajā ar paziņojumu, kurā brāļi Teiti netika nosaukti, taču tika norādīts, ka divi Lielbritānijas pilsoņi un divi Rumānijas pilsoņi tiek turēti aizdomās par dalību noziedzīgā grupējumā, kas nodarbojas ar cilvēku tirdzniecību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm