Īlons Masks prasa “Twitter” izlemt, vai viņam atkāpties no tā izpilddirektora amata

Jaunais “Twitter” priekšnieks, iespējams, pēc nepilniem diviem darba mēnešiem kompānijas izpilddirektora amatā, izliks sevi “pa durvīm”, ja “Twitter” aptaujas rezultātos nobalsos pret viņu attiecīgajā amatā.

2022. gada 19. decembrī 10:38

Īlons Masks svētdienas vakarā “Twitter” ierakstīja aptauju, aicinot cilvēkus balsot par to, vai viņam vajadzētu atkāpties no “Twitter” izpilddirektora amata. Masks sacīja, ka ievēros aptaujas rezultātus un solījis respektēt aptaujas iznākumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svētdienas, 18. decembra, vakarā “Jā” teica 58% aptaujāto, bet 42% pastāvēja uz to, ka viņam nevajadzētu atkāpties no attiecīgā amata.

Vairākos turpmākajos tvītā Masks norādīja, ka viņš nopietni domā par aiziešanu, un izteica neskaidrus draudus par “Twitter” nākotni, ja viņš tiks izbalsots.

“Kā saka, esi uzmanīgs, ko vēlies, jo vari to iegūt,” mikroblogošanas vietnē “Twitter” rakstīja Masks.

Kopš “Twitter” iegādes par 44 miljardiem ASV dolāru un izpilddirektora ieņemšanas oktobra beigās Masks ir iesaistījies vairākos konfliktos, tikmēr vairāki zīmoli ir izņēmuši savas reklāmas no “Twitter”. Masks ne reizi vien ir paziņojis, ka “Twitter” finansiālais stāvoklis ir šausmīgs.

Atbildot uz svētdienas ierakstu “Twitter”, kurā MIT mākslīgā intelekta pētnieks Lekss Frīdmens sacīja, ka uzņemsies izpilddirektora amatu, Masks norādīja, ka nav bijis pilnībā apmierināts ar savu sniegumu jaunajā amatā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jums noteikti ļoti patīk sāpināt,” “Twitter” rakstīja Masks, norādot, ka uzņēmums “kopš maija ir bijis ceļā uz bankrotu”. Tomēr Masks arī noliedza, ka viņam ir prātā jauns izpilddirektora amata kandidāts.

“Neviens nevēlas šo darbu – patiešām uzturēt “Twitter” dzīvu. Pēcteča nav,” “Twitter” ierakstīja Masks. “Jautājums darba kārtībā nav par izpilddirektora sameklēšanu, jautājums ir par tāda izpilddirektora atrašanu, kas varētu uzturēt “Twitter” dzīvu,” viņš rakstīja.

Jau ziņots, ka Masks oktobra beigās nopirka “Twitter” par 44 miljardiem dolāru un drīz pēc tam atlaida pusi darbinieku.

Masks paziņoja, ka viņam neesot bijis citas izvēles, jo uzņēmuma zaudējumi bijuši četri miljoni dolāru dienā.

Tomēr eksperti norāda, ka Maska īstenotais pārņemšanas darījums apkrāvis “Twitter” ar parādiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm