tv3.lv

Ieputināta kroga Jorkšīrā apmeklētāji spēlē spēles un dzied karaoki, gaidot glābēju palīdzību

Kāds krogs Jorkšīrā, Apvienotajā Karalistē, jau kopš piektdienas, 26. novembra, ir ieputināts, bet tā apmeklētāji laiku īsina, spēlējot spēles un dziedot karaoki, kamēr gaida glābēju palīdzību,

2021. gada 29. novembrī 12:20

Pūlis krogā piektdienas, 26. novembra, vakarā bija pulcējies, lai klausītos “Oasis” dziesmas izpildošo grupu “Noasis”. Taču sākās sniegputenis, kā rezultātā grupas dalībnieki un darbinieki tika iesprostoti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kroga apmeklētāji zināja, ka prognozes par gaidāmajiem laikapstākļiem ir briesmīgas, taču negaidīja, kas vētras dēļ trīs pēdu augstas sniega kaudzes bloķēs kroga izejas, sacīja kroga ģenerāldirektore Nikola Taunsenda.

Pēc tam, kad “tribute” grupa Noasis pabeidza savu uzstāšanos, vietējās varasiestādes paziņoja, ka nav droši braukt mājās. Tāpēc grupas dalībnieki un septiņi krodzinieki palika iestādē pa nakti.

Lai gan ceļi nebija droši, lai dotos prom, apvidus braucēju grupa aizveda pāris vecākus pie savām atvasēm mājās. Vietējā kalnu glābšanas grupa arī palīdzēja evakuēt vīrieti, kuram bija nepieciešama medicīniskā palīdzība.

Gala rezultātā krogā palika iestrēdzis 61 cilvēks, galvenokārt savstarpēji nepazīstami ļaudis. Lai īsinātu laiku, viņi piedalījās viktorīnās, skatījās tādas filmas kā  “Grease” un “Mamma Mia!” un dziedāja karaoki, tostarp samērā daudz “Oasis” izpildīto skaņdarbu. Kroga apmeklētāji grupu, ar kuru kopā iestādē iestrēguši, ņemot vērā kuriozo situāciju, pārdēvējuši par “Snowasis”.

Grupas dalībniekiem arī nācās atcelt uzstāšanos citviet, jo sniegputeņa dēļ nebija iespējas nokļūt līdz attiecīgā koncerta norises vietai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tie, kas atrodas krogā, ir nobaudījuši arī miestiņu, taču neviens “nenodzeras”, sacīja Taunsenda, apmeklētājus raksturojot kā cieņpilnus vienam pret otru.

Dažiem krodziņā iestrēgušajiem noīrētas istabas, bet citi bija novietojuši savas autofurgonus mājas ārpusē, tāpēc bija spiesti saspiesties atpūtas telpā, kur viņi gulēja uz dīvāniem vai uz grīdas. Darbinieki viņus apgādāja ar matračiem, segām un spilveniem, kā arī iekurināja kamīnu.

Galvenais šķērslis izkļūšanai no iestādes ir tas, ka vētras bojāta elektropārvades līnija ir bloķējusi ceļu, kas ved no attālā kroga. Krogs atrodas Ričmondā, pilsētā Ziemeļjorkšīrā, kas atrodas vairāk nekā 200 jūdzes uz ziemeļrietumiem no Londonas.

Apvienoto Karalisti ir satricinājusi vētra, kas vainojama vismaz trīs cilvēku nāvē, kuri piektdien gāja bojā. Tajā skaitā kāds vīrietis Kambrijā, Anglijā, gājis bojā pēc tam, kad viņam uzkrita virsū koks, bet pārējie divi – vīrietis Ziemeļīrijā un vīrietis Aberdīnšīrā, Skotijā, mira, jo koki uzkrita virsū viņu automašīnām brīdī, kad viņi sēdēja salonā.

Vētra ir atstājusi tūkstošiem cilvēku Lielbritānijā bez elektrības. Lielbritānijas nacionālais laikapstākļu dienests kopš piektdienas ir izdevis vairākus brīdinājumus par stipru vēju un sniegu, ko izraisījusi vētra, kuru nodēvējis par vētru Arvenu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm