tv3.lv

Identificēts vēl viens par izvarošanām Ukrainā aizdomās turamais Krievijas karavīrs

Kijivas apgabala prokuratūra noskaidrojusi kāda izvarošanā aizdomās turēta Krievijas karavīra identitāti, kurš, kā izrādās, ir 20 gadus vecais radiotelefonists Bulats Fasahovs, paziņojusi Ukrainas ģenerālprokurore Irina Venediktova.

17. maijā 17:20

Viņa norāda, ka 20 gadus vecais Bulats Fasahovs – Krievijas Federācijas Centrālā militārā apgabala 2. gvardes pilnmilitārās armijas 30. atsevišķās motorizētās kājnieku brigādes haubiču artilērijas divīzijas radists  – ir otrs atmaskotais krievu izvarotājs. Kijevas apgabala prokuratūra kopā ar Ukrainas drošības dienestu viņu atmaskoja un ziņoja par viņu aizdomās par kara likumu un paražu pārkāpšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esam savākuši pietiekami daudz pierādījumu, ka 2022. gada martā viņš kopā ar darba kolēģi ielauzās privātmājā Brovarskas rajona ciematā. Viņš lika līdzzinātājam slēgt visus pagrabā esošās mājas iemītniekus, izņemot vienu sievieti,” norāda ģenerālprokurore, piebilstot, ka Fasahovs viņai piedraudējis ar ieroci, kā arī draudējis izrēķināties ar viņas ģimenes locekļiem un sievieti ir izvarojis.

Dažu dienu laikā kara noziegums atkārtojās. Tas pats Krievijas Federācijas karavīrs kopā ar vēl trim devies uz citu māju. Ģimene tika izvesta ārā, pēc kārtas atstājot vienu sievieti, kura tika izvarota un kurai piedraudēts ar slepkavību.

Pārējo attiecīgajās zvērībās iesaistīto personu identificēšana turpinās.

Prokuratūra aicina, ja kāds ir identificējis aizdomās turamo personu vai kādam ir informācija par šī Krievijas Federācijas militārpersona vai viņa līdzdalībnieku saistību ar citiem kara noziegumiem, ziņot Ukrainas vienīgajam pierādījumu centram warcrimes.gov.ua vai sazinieties ar Kijevas apgabala prokuratūru.

Зґвалтування як зброя війни – ідентифіковано ще одного підозрюваного в насиллі над жінками на КиївщиніЦе вже другий…

Posted by Ірина Венедіктова on Tuesday, May 17, 2022

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm