tv3.lv

Galerija: Turcijā sniegs; cilvēki dodas Stambulas ielās vērot neparasto skatu

Aukstums un sniegputenis piemeklējis visu Turciju, un brīvdienās tas beidzot sasniedza arī Stambulu, noklājot daļu pilsētas zem baltas segas, vienlaikus traucējot transporta kustību.

24. janvārī 11:00

16 miljonu lielās megapoles augstākajos rajonos, sākot ar piektdienas nakti, tika izsludināta spēcīga snigšana. Vietējie iedzīvotāji baudīja neparasto skatu kalnā – Stambulas augstākajā punktā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Stambulas iedzīvotāji galvenokārt ņēma vērā Turcijas Valsts meteoroloģijas dienesta (TSMS), provinces gubernācijas un Stambulas metropoles pašvaldības (IBB) Katastrofu koordinācijas centra (AKOM) nedēļas ilgušos aicinājumus palikt mājās, ja vien nav īpaša nepieciešamība doties ārā. Ielās lielākoties pulcējās iedzīvotāji, kuri vēlējās izbaudīt sniegu.

Ja neskaita vairākas nelielas avārijas, satiksme pilsētā lielākoties nebija kavēta, un galvenās maģistrāles bija atvērtas, jo dažādas pašvaldības bija gatavas nokrišņiem pēc iepriekšēja brīdinājuma par gaidāmo snigšanu.

Policija un Automaģistrāļu ģenerāldirektorāta (KGM) apkalpes palielināja savus centienus, lai nodrošinātu, ka galvenās automaģistrāles un automaģistrāles, kas ved uz Stambulu, paliktu skaidras pēc tam, kad blakus esošajās provincēs pieauga sniegputenis.

“Turkish Airlines” paziņoja, ka sestdien plānotie 46 reisi uz Sabiha Gökçen lidostu un no tās tika atcelti, jo ir sagaidāms sniegputenis pilsētas Āzijas pusē. Netika ziņots par lidojumu no Stambulas lidostas kavējumiem, taču aviokompānija aicināja pasažierus pirms izlidošanas uz lidostām pārbaudīt savu reisu statusu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm