tv3.lv

Francijā tiesā sadistisku zobārstu, kurš pacientiem rāvis ārā veselos zobus

Šausmu filmu cienīgs sižets norisinājies kādā nomaļā Francijas ciematā. Tur uzdarbojies sadistisks zobārsts, kas sagandējis veselību 120 pacientiem. Viņš rāvis ārā veselos zobus, un citādos veidos spīdzinājis pacientus. Tagad sadistiskais mediķis stājas tiesas priekšā.

2016. gada 9. martā 21:35

Nīderlandē dzimušais Jakobs van Nīrops franču presē jau ieguvis iesauku “šausmu zobārsts”. Pēc tam, kad iepriekšējais zobārsts kādā lauku ciematā bija miris, 2008. gadā viņa vietu ieņēma jauns speciālists. Tomēr pacientu veselība pēc viņa apmeklējuma tikai pasliktinājās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kādai sirmgalvei viņš vienā reizē izrāvis astoņus zobus, pēc kā viņa asiņojusi trīs dienas. Līdzīgi šausmu stāsti ciematā atkārtojās arvien biežāk.

Saprotot, ka draud nepatikšanas, ārsts aizbēga uz Kanādu, bet 2013. gadā tika izdots, un tagad stājas Francijas tiesas priekšā.

Foto

“Man pēc vizītes iekaisa zobi, vairākus mēnešus nācās lietot stipras antibiotikas. Ilgstošā infekcija daļēji paralizēja muti un lūpas!” stāsta kāda cietusī.

Zobārsta dosjē izrādās baiss – pēc paša teiktā, viņš nogalinājis savu sievu, jo tā neesot pieņēmusi viņa transseksualitāti, proti, mediķis labāk juties sievietes lomā. Sadistiskā zobārsta upuri gan uzskata, ka tiesājamais šādā veidā cenšas panākt, lai tiek pasludināts par nepieskaitāmu un izvairītos no soda. Viņam draud 10 gadu cietumā.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm