tv3.lv

“Es neraudāšu!” Briseles teroraktos apdegumus guvusī meitene pauž apbrīnojamu apņemšanos

“Es neraudāšu!” Ar tik apbrīnojamu apņemšanos intervijai  piekritusi viena no Briseles sprādzienos ievainotajiem – divdesmitgadīga meitene, kura guvusi smagus sejas un rokas apdegumus.

2016. gada 27. martā 10:07

Fanija Kleina ir viena no no tiem aptuveni 300, kuriem “paveicās”. Viņa izdzīvoja otrdien notikušajos sprādzienos Briseles Zaventemas lidostā. Tajā dienā bojā gāja 31 cilvēks, un, to saprotot, meitene ir pārsteidzoši dzīvespriecīga. Lai gan rokas un seju klāj apsēji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man pat nebija laika apskatīties apkārt! Biju tikko ieradusies lidostā pie reģistrācijas letes. Nepaguvu pat neko pateikt, kad pēkšņi nogranda drausmīgs sprādziens. Izklausījās pēc pasaules gala. Es attapos uz zemes, visapkārt bija pelni, viss bija pelēks. Mani pārklāja kaut kāda brūna masa, kas smirdēja pēc degušas cūkas. Es pielēcu kājās un skrēju ārā, cik ātri varēju,” viņa atceras.

20 gadīgā meitene stāsta, ka sāpes tobrīd nav jutusi. Pārņemis  šoka stāvoklis, un viņa vienkārši sekojusi pūlim ārā no lidostas:””Cilvēki man teica, ka esmu apdegusi. Man iedeva spoguli, bet es pat negribēju skatīties. [..] Es nepavadīšu savas dienas raudot. Nedaudz paraudāju vakar, bet tas arī viss. Citādi vēl atūdeņošos!”

Pārsteidzoši dzīvespriecīgā Fanija ir pateicīga glābējiem un medicīnas personālam, kas izturējušies pretimnākoši, līdz ar ko viņai ne mirkli neesot bijis bail.

Otrdienas uzbrukumos Briseles lidostai un metro sistēmai ievainojumus guva ap 300 cilvēkiem.

Foto:

Skaties video!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm