Elvisa Preslija māju iespējams apmeklēt virtuālā ekskursijā

Elvisa Perslija māju “Greislenda” ASV pilsētā Memfisā ikviens, kuram ierobežojumu dēļ ir liegts ceļot, turpmāk var apmeklēt virtuāli, vēsta TV3 ziņu raidījums “900 sekundes”.

2021. gada 18. janvārī 8:00

Divu stundu ilgajā ekskursijā būs aplūkojama gan māja, kur ierīkots Preslija muzejs, gan Meditācijas dārzs, kas, pēc aiziešanas mūžībā 1977-ā gada 16. augustā, ir dziedātāja un aktiera atdusas vieta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat simt dolāru vērtajā biļetē iekļauts Preslija privātās lidmašīnas virtuāls apmeklējums. Neklātienes ekskursijā varēs iepazīt arī izklaides kompleksu, kas ir mājvieta dažādām Preslija piemiņas lietām.

“Greislendu” gadā parasti apmeklē simtiem tūkstošu viesu. Taču Covid-19 dēļ tūristu skaits ir ievērojami sarucis. Pēc piesardzības pasākumu ieviešanas pērn vairākas nedēļas muzeju nācās slēgt, bet tagad tas atkal ir atvērts, taču ierobežotam skaitam apmeklētāju.

Virtuālās ekskursijas sāksies mēneša beigās. Pagaidām tās plānots rīkot vienu reizi janvārī, februārī un martā. Taču sagaidāms, ka virtuālās ekskursijas tiks rīkotas arī pēc tam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm