tv3.lv

Eiropas jauno sankciju vilnis pret Krieviju sākas šodien

Pirmdien, 8. septembrī, spēkā stāsies Eiropas Savienības (ES) noteiktās papildu sankcijas Krievijai, kas sekoja Krievijas agresijas saasinājumam Ukrainā.

2014. gada 8. septembrī 7:54

Gadījumā, ja rietumvalstis atteiksies no savām sankcijām, Maskava atcels preču importa aizliegumu no vairākām valstīm, paziņojis Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

ES jaunās sankcijas paredz ierobežot Krievijas naftas un aizsardzības uzņēmumu piekļuvi Eiropas finanšu tirgiem, kā arī būtiski samazināt Krievijas iespējas iegādāties no Eiropas tās preces, kuras var izmantot gan civila, gan militāra rakstura mērķiem.

Sankciju portfelī atrodas arī “melnais saraksts”, kurš tiks papildināts ar vēl 20 cilvēkiem no Krievijas prezidentam tuvām aprindām.

Portāls SKATIES jau ziņoja – Ukrainas prezidenta Petro Porošenko padomnieks, bijušais iekšlietu ministrs Jurijs Lucenko pavēstījis, ka piecas NATO dalībvalstis – ASV, Norvēģija, Polija, Francija un Itālija apsolījušas Ukrainai piegādāt modernu bruņojumi, vēsta ziņu aģentūra UNIAN. Tomēr vēlāk NATO dalībvasltis noliegušas, ka būtu solījušas ieroču piegādes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm