tv3.lv

Džokovičam pieder 80% akciju biotehnoloģiju uzņēmumā, kas izstrādā Covid‑19 zāles

Pasaules vīriešu tenisa pirmajai raketei Novakam Džokovičam pieder kontrolpakete Dānijas biotehnoloģiju uzņēmumā, kura mērķis ir izstrādāt zāles Covid-19 ārstēšanai, kas neietver vakcināciju.

20. janvārī 0:25

Pasaule vīriešu tenisa pirmā rakete, kurš šonedēļ tika deportēts no Austrālijas pēc tam, kad valdība atcēla viņa vīzu strīdā par medicīnisko atbrīvojumu saistībā ar viņa nevakcinētā statusu, 2020. gada jūnijā iegādājās 80% “QuantBioRes” akciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzņēmuma izpilddirektors Ivans Loncarēvičs aģentūrai “Reuters” apstiprināja, ka Džokovičs ir veicis ieguldījumus. Pēc tam viņš laikrakstam Financial Times sacīja, ka kopš novembra nav runājis ar Džokoviču un ka tenisa zvaigzne “nav antivakseris”.

Džokovičs svētdien izlidoja no Austrālijas, jo viņam anulēta vīza. Šādu lēmumu pieņēma Austrālijas imigrācijas ministrs Alekss Hoks, kurš sacīja, ka Džokoviča klātbūtne Austrālijā varētu sekmēt “pilsoniskos nemierus”, jo viņš ir “pretvakcinācijas talismans”.

“QuantBioRes” 11 pētnieki strādā pie Covid-19 ārstēšanas, neizmantojot vakcināciju. Uzņēmuma vietnē teikts, ka tas 2020. gada jūlijā sāka izstrādāt Covid-19 ”deaktivizēšanas mehānismu” Uzņēmums izstrādā peptīdu, kas kavē, ka koronavīruss inficē cilvēka šūnas, un plāno šovasar Lielbritānijā uzsākt klīniskos izmēģinājumus.

Džokoviča pārstāvis līdz šim nav komentējis sportista rīcību, iegādājoties uzņēmuma akcijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm