Divi latvieši gājuši bojā traģiskā auto sadursmē Lietuvā

2022. gada 6. decembrī 12:26

Otrdienas rītā Lietuvā notikusi traģiska avārija, kurā smagi cietuši trīs un bojā gājuši divi Latvijas pilsoņi, vēsta “tv3.lt”.

Šauļu policijas pārstāvji ziņo, ka 24 stundu laikā Ķelmes novadā vienā un tajā pašā vietā fiksēti divi ceļu satiksmes negadījumi. Pirmdien ap pulksten 4.21 uz autoceļa A12 Rīga-Šauļi-Taurage-Kaļiņingrada, virzienā uz Šauļiem, 33 gadu vecs kravas auto šoferis apledojušā ceļa dēļ zaudēja kontroli pār transportlīdzekli.

Nespējot pienācīgi novērtēt ceļu stāvokli, vadītājs noskrēja no ceļa. Smagā automašīna tobrīd pārvadāja zivju kravu, kuras konteineri negadījuma laikā apgāzās. Neviens notikumā necieta, taču izbirušo kravu nebija iespējams ātri savākt.

Naktī uz otrdienu ap pulksten 4.29 šajā negadījuma vietā tas pats kravas automašīnas vadītājs jau sēdēja citā transportlīdzeklī, sargāja izbirušo kravu un gaidīja, kad ieradīsies palīgi tās savākšanai un cietušā transportlīdzekļa aizgādāšanai prom. Kādā brīdī smagās automašīnas vadītājs pēkšņi juta triecienu, kas viņu ar visu auto iegrūda priekšā stāvošajā iepriekšējā rītā cietušajā transportlīdzeklī.

Ceļmalā stāvošajā auto bija ietriecies furgons. Divreiz cietušais šoferis skaidrojis, ka bija izvietojis par avāriju brīdinošās zīmes, kā arī auto ieslēdzis avārijas apgaismojumu, taču furgona, kas kravas auto ietriecās, šoferis sacījis – brīdinātājus nav redzējis, tāpēc nav pat mēģinājis bremzēt.

Transportlīdzekļu sadursme bija tik spēcīga, ka negadījumā bojā gāja divi pasažieri – 1979. gadā dzimis vīrietis, kurš sēdēja blakus vadītājam, un 1992. gadā dzimis vīrietis, kurš sēdēja furgona aizmugurē. Busiņa vadītājs un vēl divi pasažieri guvuši smagas traumas, tostarp vienam no pasažieriem konstatēts iegurņa kaula lūzums, un nogādāti slimnīcā. Vismazāk negadījumā cietis furgona šoferis, kuram konstatēta brūce galvā.

“tv3.lt” atzīmē, ka sadursmē nonākušajam furgonam bijušas Latvijā reģistrētas numurzīmes, un gan visi cietušie, gan mirušie ir latvieši.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm