tv3.lv

Covid‑19 izplatība Baltijas valstīs: Lietuvā saslimšana atklāta vēl 21 cilvēkam

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 21 cilvēkam, paziņojusi Veselības ministrija.

2020. gada 9. augustā 16:09

Līdz ar to Lietuvā inficēšanās ar šo vīrusu konstatēta kopumā 2252 cilvēkiem.

No 21 jaunatklātā gadījuma piecos gadījumos inficēšanās notikusi ārzemēs. Kauņā divi gadījumi saistīti ar kādu ekskursiju, ar kuru jau saistīti pavisam 13 inficēšanās gadījumi, bet viens gadījums – ar galda tenisa turnīru, ar kuru saistīti pavisam trīs gadījumi. Divi inficētie ir Kauņas filharmonijas koristi. Viļņā trīs gadījumi saistīti ar uzliesmojumu Lietuvas Nacionālā operas un baleta teātra darbinieku vidū.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

1670 cilvēkiem apstiprināta atveseļošanās. Pagājušajā diennaktī veiktas 1848 analīzes, bet pavisam Lietuvā veiktas 552 024 analīzes.

Ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 Lietuvā miris 81 cilvēks, bet vēl 13 ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits. Pagājušajā diennaktī slimība nav prasījusi jaunus upurus.

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta pieciem cilvēkiem, svētdien paziņojis Veselības departaments.

Līdz ar to apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 2152. Savukārt 1486 cilvēkiem apstiprināta atveseļošanās.

No pagājušajā diennaktī pieciem konstatētajiem inficēšanās gadījumiem trīs atklāti Tartu iedzīvotājiem. Viens gadījums saistīts ar infekcijas perēkli naktsklubā “Shooters”, ar kuru saistīti jau pavisam 13 inficēšanās gadījumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Abi pārējie inficēšanās gadījumi atklāti Tallinas iedzīvotājiem.

Nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 Igaunijā pagājušajā diennaktī nav reģistrēti. Pavisam Igaunijā ar šo slimību miruši 63 cilvēki.

Igaunijā kopumā veikti 125 619 testi nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu. Sestdien veiktas 382 analīzes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm