Cīsiņa ātrā piegāde: kā Ukrainas karavīri slīpē dronu pilotēšanas iemaņas

Sociālajos tīklos publicēts video atklāj, kā Ukrainas karavīri trenējas lidrobotu vadīšanā, vienlaikus sagādājot gardu prieku četrkājainajam draugam.

21. martā 16:13

“Ātrā cīsiņu piegāde izsalkušajai frontei,” publicēto video apraksta “Telegram” kanāls “OKO”. “Ukrainas karavīri baro suni, izmantojot lidrobotu.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma


Sociālajos tīklos ir daudzi video, kuros redzams kā Ukrainas armija civilajiem droniem piemontē lādiņus vai rokas granātas, kas pēcāk vienkārši tiek nomestas uz krievu ierakumiem vai bruņutehniku. Ukraiņu dronu operatori pat spējuši spridzekļus precīzi trāpīt kaujas mašīnu lūkās.

Kā iepriekš atzinis Zemessardzes štāba virsnieks, majors Jānis Slaidiņš, ukraiņi ir pārsteiguši ar savu spēja izveidot “lidojošo artilēriju” no civilajiem droniem.

“Tas ir pārsteigums, ka tiek būtībā izveidota “lidojošā artilērija” ar šiem civilajiem droniem. Iepriekšējos konfliktos tas nebija manāms. Tāpat šos bezpilota lidaparātus izmanto kolaborantu likvidēšanai, dodot triecienu vienkārši “pa galvu”. Redzam, ka ukraiņi šos dronus aprīko ar sprāgstvielām un dod triecienus pat Krievijas teritorijā,” Slaidiņu citē LETA.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm