tv3.lv

Britu transporta atbildīgais sola likvidēt daļu vilciena peronu paziņojumu to pārmērīga daudzuma dēļ

Britu valdība paziņojusi, – tā likvidēs atkārtotus un nevajadzīgus vilcienu peronu paziņojumus Anglijā, kā rezultātā braucieni ar vilcienu kļūs klusāki un patīkamāki.

21. janvārī 18:40

Izmaiņas nozīmē, ka pasažierus vairs “nebombardēs” ar nevajadzīgu surogātpastu, kas novērš uzmanību no tiešām drošībai svarīgiem ziņojumiem. Pasažieriem būtiskos paziņojumus būs jāsaglabā, lai nodrošinātu braucienu ar vilcienu pieejamību visiem – atstās ziņojumus, kuriem ir būtiska drošības nozīme vai kas nodrošina, ka dzelzceļš ir pieejams visiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Attiecīgos paziņojumus pārskatīs šā gada laikā, identificējot “liekos”, kurus nākamajos mēnešos noņems. Par turpmāk nevajadzīgiem uzskatītu paziņojumu vidū ir vispārpieņemti norādījumi, piemēram, izejot no stacijas, sagatavot biļeti, kā arī aicinājumi pasažieriem saglabāt klusumu, kamēr izskan paziņojumi uz perona.

Noteiks arī maksimālās frekvences, kādā izskanēs atlikušie paziņojumi, griestus.

Transporta sekretārs Grants Šapss atzinis, ka vilciena pasažierus pārāk bieži nomoka nebeidzama atkārtotu un nevajadzīgu paziņojumu virkne. “Saskaņā ar pasažieru pārvadājumu uzlabojumiem mēs ieviešam savu “Dzelzceļa plānu”, un vēlamies redzēt dzelzceļu uzlabojumus tiem, kuri tos izmanto katru dienu,” viņš paudis, aicinot, atbrīvoties no banalitātēm un samazināt nesvarīgu paziņojumu skaitu, lai padarītu pasažieru ceļojumus mazliet mierīgākus, vienlaikus joprojām nodrošinot piekļuvi svarīgākiem paziņojumiem, kas saglabāsies.

Žaklīna Stāra
“Rail Delivery Group” izpilddirektore

“Mēs zinām, ka cilvēki vēlas saņemt atbilstošākus un laicīgākus paziņojumus savos ceļojumos, un, lai to īstenotu, vilcienu operatori turpina uzlabot informācijas apmaiņu ar klientiem, tostarp samazinot nevajadzīgos paziņojumus. Mēs arī esam pavirzījušies tālāk, jautājot klientiem, ko viņi vēlas uzzināt. Izmantojam klientu sniegtās atbildes, lai plānotu noderīgākus un konsekventākus paziņojumus visā tīklā, palīdzot cilvēkiem iegūt labāku pieredzi, ceļojot ar vilcienu.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm