tv3.lv

Briseles lidostas spridzinātājs atkritumu urnā atstājis datoru ar savu pēdējo ziņojumu

Terorists, kurš uzspridzinājās Briseles Zaventemas lidostā, atstājis savu datoru tuvējā atkritumu urnā, paziņojis prokurors. Datorā bija atstāts arī slepkavas pēdējais ziņojums.

2016. gada 23. martā 14:55

Tiesa gan, prokuratūra vēl neatklāj, kas tieši tika vēstīts šajā ziņojumā.

Pasaules un Beļģijas mediji ziņoja, ka policijas reidos Briselē notverts trešais asiņaino teroraktu uzbrucējs Nadžims Lākrauī (Najim Laachraoui), kurš tiek uzskatīts arī par ”atslēgas cilvēku” trešdien veiktajos uzrukumos, ziņo BBC. Jaunākā informācija liecina, ka šis vīrietis, iespējams, nav meklētais ”trešais terorists” un Lākrauī vēl aizvien atrodas brīvībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat jaunākā informācija liecina, ka brāļi ir tie teroristi, kas uzspridzinājās metro un lidostā. Savukārt attēlā redzamais vīrietis, kas arī atradās lidostā, nav minēto slepkavu radinieks.

Kā atklāj prokuratūra, divi no attēlā redzamajiem vīriešiem bijuši pašnāvnieki spridzinātāji, kuri pašu sarīkotos teroraktos gājuši bojā, bet trešais līdz šim bijis izsludināts meklēšanā. Pēc tam izskanēja ziņas, ka šis vīrietis ir noķerts, taču kādu brīdi pēc tam paziņojums atsaukts – notvertais vīrietis patiesībā neesot meklētais Nadžims Lākrauī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm