tv3.lv

Berlīnē durvis ver vakcinācijas pret Covid‑19 punkti naktsklubos

Dīkstāves laikā Berlīnes klubu īpašnieki lēmuši līdzēt veselības sistēmai – blakus klusajām deju grīdām atvērti vakcinācijas punkti, vēsta “900 sekundes”.

4. janvārī 8:00

Vairākās Eiropas valstīs, kur Covid-19 izplatība jaunā paveida iespaidā jau atkal gandrīz izgājusi ārpus kontroles, naktsklubi un dažādas izklaides cilvēku pūlī ir viena no pirmajām lietām, ko ierobežo atbildīgie. Līdzīga situācija Berlīnē, un, lai gan klubu īpašnieki šķendējas par liegumiem, vērā ņemams atbalsts rasts brīvprātīgajai iniciatīvai par potēšanas punktu atvēršanu četros klubos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lucs Leihsenrings
Berlīnes naktsklubu komisijas pārstāvis

“Šodien atrodamies klubā “Sage Beach”, tā ir pirmā vakcinācijas diena. Mūsu kampaņa ilgst vienu nedēļu, tā norisinās četros dažādos klubos. Tā ir mūsu pašu iniciatīva.”

Protams, klubi negaida masveidīgus cilvēku pūļus pie to durvīm. Daļēji šāda akcija radīta, lai parādītu, ka nozarei rūp sabiedrības veselība un tā ir gatava pielikt roku, lai ātrāk nakts dzīve varētu atgriezties vecajās sliedēs.

Līdz šim klubi bieži vērsušies pie politiķiem, lūdzot iespēju strādāt pat ar visai stingriem ierobežojumiem, jo dīkstāves laikā daudzi uzņēmumi cieš zaudējumus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm