Banānu kastē veikalā Bavārijā atrod milzu zirnekli

Pārtikas preču veikala Bavārijā, Vācijā, darbinieki banānu kastē atklājuši milzu zirnekli.

2022. gada 28. novembrī 12:24

Lielveikala Bavārijā darbinieki banānu kastē ieraudzīja milzu zirnekli un nekavējoties izsauca Vetingenas ugunsdzēsējus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zirneklis esot bijis pietiekami liels, lai būtu Brazīlijas klejojošs zirneklis, vēsta “Newsweek”. Tomēr Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ierosinātajā pārbaudē atklājās, ka tas drīzāk bijis milzu krabju zirneklis, saukts arī par pantropu mednieku, kas ir nekaitīgs cilvēkiem, norāda vietējās rāpuļu fermas, kurp zirnekli pēcāk nogādāja, vadītājs Andreass Bandorts.

Tiek ziņots, ka šā veikala darbinieki pat zvanījuši vietējām varasiestādēm, lai noskaidrotu zirnekļu sugu un aizvāktu potenciāli bīstamo astoņkājaino plēsēju.

Zirnekļveidīgais kukainis bija noslēpies konteinerā starp bioloģiskajiem banāniem, kuru sūtījuma izcelsme, visticamāk, bija valsts ārpus Eiropas.

Citās valstīs, tostarp Ziemeļamerikā un Eiropā, arī ir ziņots par negadījumiem ar zirnekļiem banānu tirgū, kas galu galā iejukuši pārvadāšanas konteineros, koka kastēs vai citiem iepakojumos, kuros pēc novākšanas ir ievietoti augļi.

Dažos gadījumos banāni eksportam novākti meža apgabalos, kas ir dabiskās dzīvotne arī matainajiem zirnekļveidīgajiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm