tv3.lv

Baltkrievija pierobežā ar Ukrainu sarīko mobilizācijas mācības

Baltkrievijas Aizsardzības ministrija paziņojusi par mobilizācijas mācībām, kurās iesaistīti  Gomeļas reģiona kara komisariāti Ukrainas pierobežā. Trešdien sāktie manevri turpināsies līdz 1. jūlijam.

22. jūnijā 16:11

Kā norādīts Baltkrievijas Aizsardzības ministrijas ziņojumā, militāro mācību mērķis ir pārbaudīt kara komisariātu gatavību iesaucamo mobilizācijai. Mācību laikā iesaucamie saņems paziņojumus par mobilizāciju un tiks izsaukti uz tālākas nosūtīšanas punktiem.

Ministrija atzīmējusi, ka šādas mācības notiek katru gadu, pēdējo reizi tās notika Mogiļevas reģionā. Atšķirībā no iepriekšējām mācībām šoreiz mobilizētie netikšot nosūtīti uz militārajām vienībām. Pēc komandu izpildes visi iesauktie tikšot palaisti mājās.

Tāpat tiek ziņots, ka, lai radītu vidi, kas ir tuva reālajai, mācībās plānota speciālo uzdevumu vienību līdzdalība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jūnija vidū Baltkrievijā notika komandpunktu mācības, lai sagatavotu loģistikas vienības uzdevumu veikšanai “dinamiski mainīgā vidē”.

Iepriekš Baltkrievijas Bruņotie spēki sāka negaidītu reaģēšanas spēku pārbaudi, kuras mērķis bija novērtēt personāla gatavību reaģēt uz pēkšņām krīzes situācijām. Saskaņā ar Baltkrievijas Aizsardzības ministrijas sniegto informāciju jūnija sākumā notika šīs pārbaudes trešais posms.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm