tv3.lv

Autobusus, kurus dāvinās Kijivai, aicina piepildīt ar ziedojumiem

21. aprīlī 7:43

Rīgas dome ir nolēmusi dāvināt Ukrainas galvaspilsētai Kijivai 11 pašvaldības uzņēmuma “Rīgas satiksme” “Mercedes-Benz” markas sabiedriskā transporta autobusus, lai palīdzētu atjaunot Ukrainas galvaspilsētas sabiedriskā transporta parku. Lai autobusi ceļā nedotos tukši, Rīgas dome kopā ar fondu “Ziedot.lv” aicina rīdziniekus piepildīt tos ar ziedojumiem Kijivas iedzīvotājiem.

Rīdzinieki līdz 22. aprīlim aicināti piedalīties ziedojumu akcijā “Rīga – Kijivai”, sarūpējot pārtikas, saimniecības un higiēnas preces, kā arī barību mājdzīvniekiem.

Kijiva saskaras ar lielu civiliedzīvotāju bēgļu pieplūdumu no karā cietušajām galvaspilsētas piepilsētām – Bučas, Irpiņas, Borodjankas un citām.

21. aprīlī no plkst. 15.00 līdz 20.00 ziedojumus varēs nogādāt pie tirdzniecības centra “Spice” un 22. aprīlī no plkst. 15.00 līdz 20.00 ziedojumus varēs nodot pie tirdzniecības centra “Akropole Alfa”. Līdz 22. aprīlim rīdziniekiem ir iespēja ziedojumus atstāt arī sev tuvākajā Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra punktā E. Smiļģa ielā 46, Gobas ielā 6a, Ieriķu ielā 43a, Daugavpils ielā 31 un Ziemeļblāzmas ielā 36.

Pašvaldībā informēja, ka kopā ar rīdzinieku sagādātajiem ziedojumiem uz Kijivu tiks nosūtīts pašvaldības SIA “Rīgas 1.slimnīca” sagatavotais medikamentu, pārsienamo un medicīnisko materiālu labdarības sūtījums ārstiem Ukrainā.

Autobusi ar ziedojumiem ceļā uz Kijivu dosies nākamnedēļ.

Jau ziņots, ka Krievijas īstenotā iebrukuma Ukrainā dēļ smagi cietusi arī Ukrainas pilsētu infrastruktūra.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm