Austrālijas policija ar elektrošoku gandrīz nosit 95 gadus vecu omīti; sirmgalvei lauzts galvaskauss

19. maijā 11:46

Austrālijā kādā pansionātā policija izmantojusi elektrošoka pistoli pret 95 gadus vecu seniori ar demenci. Kundze guvusi nopietnas traumas un nogādāta slimnīcā, vēsta “Associated Press”.

Trešdien Jaundienvidvelsas štata policija saņēma izsaukumu uz kādu pansionātu, kas specializējas cilvēku aprūpē ar smagākām veselības problēmām, tostarp demenci. Viens no darbiniekiem policijai bija ziņojis, ka 95 gadus veca iemītniece, kas sirgst ar demenci, no virtuves paņēmusi steika nazi.

Kad kundze tuvojusies policistiem, viens no viņiem pret vecmāmiņu izmantojis elektrošoka pistoli. Seniore no gūtā šoka nokritusi un atsitusi galvu, gūstot nopietnus savainojumus, tostarp galvaskausa plīsumu un asiņošanu smadzenēs, tādēļ nogādāta slimnīcā. Sievietes veselības stāvoklis raksturojams kā kritisks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notikušo fiksējušas policistu ķermeņa kameras, taču likumsargi atsacījušies video ierakstus publiskot, jo tie esot daļa no pierādījumiem lietas izmeklēšanā. Vietējās policijas komisāra palīgs Pīters Koters vienlaikus vienu no uzņemtajiem video, kuros redzams, kā pret pensionāri izmanto elektrošoka pistoli, raksturojis kā “konfrontējošus kadrus”.

“Brīdī, kad pret viņu tika izmantots elektrošoks, viņa tuvojās policijai. Bet jāatzīst, ka lēnā tempā. Viņai bija staigāšanas rāmis. Taču viņai bija arī nazis. Es nevaru komentēt, kas tobrīd notika cilvēku prātos,” žurnālistiem komentējis Koters.

Viņš vēl apstiprinājis, ka policists, kurš pret sirmo kundzi pielietojis elektrošoka pistoli, pašlaik nepilda savus darba pienākumus, taču nav skaidrs, vai likumsargs atstādināts pavisam.

Policijas iecirknī pašlaik notiek augsta līmeņa iekšējā izmeklēšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm