tv3.lv

ASV pēc ceļojuma ar līgavani pazudusī jauniete atzīta par noslepkavotu

FIB ir apstiprinājis, ka līķis, kas svētdien, 19.septembrī Vaiomingas nacionālajā parkā atrastais līķis, pieder pazudušajai, treilerī ceļojušajai blogerei Gabijai Petito, vēsta “BBC”.

2021. gada 22. septembrī 18:49

Konstatēts, ka viņas nāve bija slepkavība, bet netiek sniegtas norādes par to, kā viņa nomira.

22 gadus vecā Petito apmeklēja Grandtetonas nacionālo parku kopā ar savu 23 gadus veco līgavaini Braienu Londriju.

Lasi vēl: Traģiski beidzas divu jauniešu ceļojums ASV; meitene, visticamāk, mirusi un viņas līgavainis patlaban nav atrodams

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pašlaik policija meklē mirušās jaunietes līgavaini kura atrašanās vieta patlaban nav zināma. Lietā viņš tiek uzskatīts par policiju interesējošo personu, taču nav apsūdzēts nevienā noziegumā.

“Tetonas apgabala koroners apstiprinājis, ka atrastās mirstīgās atliekas ir Gabrielas Venoras Petito mirstīgās atliekas,” mikroblogošanas vietnē “Twitter” ziņoja FIB Denveras birojs.

Pāris bija ceļojis vairākas nedēļas, iekams jaunietes līgavainis  1. septembrī atgriezās mājās Floridā viens pats ar savu balto furgonu. Atgriežoties, viņš nesazinājās ar policiju vai līgavas ģimeni.

Gabijas ģimene ziņoja par viņas pazušanu 10 dienas vēlāk.

Vairākas nedēļas iepriekš Jūtas pilsētā Moabā  tika izsaukti likumsargi saistībā ar iespējamu vardarbības gadījumu ģimenē. Kārtībsargu uzņemto video kadros redzams, kā nu jau par mirušu pasludinātā sieviete raud un sūdzas par savu garīgo veselību. Policijas ziņojumā vēlāk teikts – Londrijs apgalvoja, ka viņa līgava strīda laikā esot viņu aizskārusi.

Apsūdzības netika izvirzītas, amatpersonas ieteica pārim nakšņot atsevišķi. Kas notika tālāk, nav skaidrs.

Londrija ģimene ziņoja, ka viņš nedēļas nogalē ir pazudis. Viņi apgalvo, ka 14. septembrī viņš devās pārgājienā un vairs neatgriezās. Pirms pazušanas viņš atteicās runāt ar izmeklētājiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Londrijs tiek meklēts 24 000 akru lielajā dabas rezervātā netālu no viņa mājas Ziemeļportā, Floridā. Policija meklēšanā izmanto suņus, bezpilota lidaparātus un visurgājējus, kas, pēc amatpersonu domām, ir sarežģīti purvainā apvidus dēļ.

Turklāt policija izmeklē simtiem ziņojumu no dažādām vietām par to, ka Londrijs tajās redzēts, tostarp vairāk nekā duci no Alabamas, kas robežojas ar Floridu rietumos.

Pirmdien izmeklētāji veica kratīšanu Londrija ģimenes mājās. Pēc tam tika novēroti aģenti, kas no mājas izņēma vairākas kastes un aizvilka prom sudraba automašīnu “Ford Mustang”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm