Arestovičs: Pavasarī mūsu pretuzbrukums ir neizbēgams

Vismaz trīs ukraiņus nešaubīgi zina katrs Latvijas iedzīvotājs – prezidentu Volodomiru Zelenski, Bruņoto spēku komandieri Valēriju Zalužniju un kādreizējo prezidenta padomnieku, par ukraiņu nācijas mierinātāju dēvēto Oleksiju Arestoviču. Viņš TV3 raidījumš “900 sekundes” norāda, ka pavasarī ukraiņi gatavi veikt pretuzbrukumu.

“Es zināju, ka karš sāksies. Zināju to pāris dienas pirms atriezos no mūsu televīzijas ap plkst.1.30 naktī. Plkst.5 no rīta es zināju, ka būs trieciens. Apgūlos gultā, pat nenovilku drēbes. Man viss jau bija savākts un sagatavots. Kad sākās triecieni, es posos, lai brauktu uz Kara komisariātu,” pirmo kara dienu atminas Arestovičs.

Viņš atklāj, ka pirmajā kara dienā ierakstījis vairākus video, kurus tā arī nav paspējis publicēt, jo notikumu attīstības gaita bija strauja. Šodien viņš solījās video parādīt sabiedrībai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šī gada laikā kļuvis skaidrs, ka informatīvajā karā Ukraina uzvar Krieviju. Tajā liels nopelns tieši Arestovičam: “Mēs esam godīgi, esam tādi, kādi esam. Jau pirmajā dienā bija sanāksme un prezidents sacīja, ka mēs nolēmām atteikties no informācijas kā ieroča. Es no tribīnes runāju tā, it kā uzrunātu ģimeni un draugus.”

Arestovičs norāda, ka karā svarīgākais saglabāt cilvēcību, jo tajā brīdī, kad tā tiek zaudēta, tiek zaudēts arī karš.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm