tv3.lv

Allahs lika nogriezt galvu bērnam, tā savu rīcību komentē Maskavā arestētā sieviete

Zvērīgo slepkavību pastrādājušajai auklei, kas gaišā dienas laikā ar nogrieztu meitenītes galvu tika arestēta Maskavas ielās, izmeklēšanas laikā atradīsies apcietinājumā.

2016. gada 2. martā 12:13

38 gadus vecā Uzbekistānas pilsone, kas tiek turēta aizdomās par četrus gadus vecās meitenītes slepkavību, savu rīcību komentēt atteikusies, vien norādījusi, ka uz šādu rīcību viņu mudinājis Allahs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat oficiāli apstiprināts, ka sieviete bijusi mirušā bērna aukle. Tiek ziņots, ka viņa par meitenes aukli strādājusi vairāk nekā pusgadu un iepriekš par viņu vecākiem nav bijušas sūdzības. Savukārt migrācijas dienesti zina stāstīt, ka sieviete Krievijā ieradusies legāli, taču strādājusi – nelegāli.

Izmeklētāji atklāj, ka 38 gadus vecā sieviete vārdā Gjuļučera Bobokulova izmeklēšanas procesā uzvedusies adekvāti un pati aizvedusi likumsargus uz dzīvokli, kur pastrādājusi nežēlīgo slepkavību.

Jau ziņots, ka pirmdien pie metro stacijas Oktobra laukumā parādījusies hidžabā tērpta sieviete ar nogrieztu bērna galvu rokās. Zināms, ka sieviete ir no Uzbekistānas un bijusi nogalinātās meitenītes aukle.

Kā ziņo atsevišķi avoti, auklei konstatētas psihiska rakstura problēmas, savukārt meitenītes māte ir nogādāta mediķu aprūpē ar iespējamu nervu sabrukumu.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm