tv3.lv

Ādažu mērs pauž bažas par informācijas nepieejamību saistībā ar Covid‑19 izplatību novadā

Ādažu mērs Māris Sprindžuks (LRA) savā “Facebook” kontā paudis bažas par informācijas nepieejamību saistībā ar Covid-19 izplatību novadā.

2021. gada 12. janvārī 9:45

“Inficēto skaita dramatisks pieaugums Ādažos ir satraucošs. Vēl satraucošāk, ka nevaru saņemt informāciju no atbildīgajām valsts iestādēm, lai varētu izvērtēt nepieciešamo rīcību,” norāda Sprindžuks.

Viņaprāt, ir būtiski zināt, cik inficēto ir Nacionālo bruņoto spēku bāzē Ādažu pusē, cik inficēto ir novada teritorijā strādājošos uzņēmumos, cik – bērnudārzos, cik – mājsaimniecībās.

“Vai datu aizsardzība ir svarīgāka par cilvēku veselību un dzīvību? Jau pandēmijas sākumā aicināju Veselības ministriju un Iekšlietu ministriju iesaistīt pašvaldību Civilās aizsardzības komisijas epidemioloģiskās situācijas uzlabošanā. Cik cilvēkiem jāsaslimst, lai to saprastu?” vaicā Sprindžuks.

Ādažu mēru uztrauc Slimību profilakses un kontroles centra dati, kas publicēti vietnē “aprinkis.lv”, un kuros norādīts, ka pēdējo 14 dienu laikā (līdz 10. janvāra vakaram) Ādažos konstatēti 164 jauni Covid-19 gadījumi, bet pēdējo triju dienu laikā inficēto skaits palielinājies 14 novados – visstraujāk Ropažu un Ādažu novadā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.