Roma atzīta par pasaulē labāko gardēžu galamērķi

Daudzi no jums noteikti patlaban bauda brokastis. Taču, lai nogaršotu pasaulē gardākos ēdienus, būs jārezervē lidojums uz Romu, kas atzīta par labāko gardēžu galamērķi visā pasaulē, vēsta “900 sekundes”.

6. februārī 7:20

Itāļu sakāmvārds vēsta – redzēt Romu un nomirt. Jeb šai pilsētā ir tik daudz ko izbaudīt, ka, ja tur būts, tad var teikt, ka visu dzīvē jau esi redzējis. Un pavisam noteikti Romā ir jābauda arī ēdiens. Pilsēta jau izsenis pazīstama ar savām ēstuvēm, kas piedāvā lielu vietējo ēdienu dažādību. Tās iecienījuši gan vietējie, gan tūristi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiešsaistes ceļojumu atsauksmju platforma “Tripadvisor” Romu ir atzinusi par labāko ēdināšanas galamērķi pasaulē. Topā, kas balstās ceļotāju atsauksmēs, uzreiz aiz Romas ir Krēta Grieķijā un Hanoja Vjetnamā.

Romas vecpilsētas centrs ir tūristu pārpildīts visu gadu, tāpēc tas ir viens no karstākajiem punktiem, kur var nobaudīt visu veidu ēdienus. Ēdināšanas piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs un piemērots visiem ēdāju tipiem un budžetiem.

Saskaņā ar “Tripadvisor” datiem, Romu reitingu augšgalā izvirzīja divi faktori. Pirmais ir tas, ka pilsētā ir daudz restorānu, kas piedāvā vietējās virtuves ēdienus. Bet otrs – ēstuvju daudzveidība – no mazas ieskrietuves līdz pat “Michelin” zvaigznes ieguvušiem restorāniem.

Jāatzīmē, ka ēdināšanas nozare Itālijā ir arī viens no ekonomikas pīlāriem – saskaņā ar vietējās restorānu asociācijas datiem Itālijas ēdināšanas nozare 2021. gadā nopelnīja 33 miljardus eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm