Rīdzinieki vērtē jauno valdību. Izskan komplimenti par izskatu un arī skepse

18. septembrī 8:22

Piektdien, 15. septembrī, ārkārtas sēdē Saeima apstiprinājusi Evikas Siliņas (JV) veidoto valdību. TV3 raidījums “900 sekundes” ielu intervijās skaidroja, ko par jaunajiem ministriem domā Rīgas iedzīvotāji.

Pie Vērmanes dārza sastapto garāmgājēju viedoklis dažāds.

“Loginas kundzi nepazīstu, smuka sieviete. Sprūds zināms, Valainis cienījams cilvēks, Rihards Kozlovskis – ļoti cienījams cilvēks manā uztverē. Bērziņas kundze arī ļoti simpātiska. Meri – arābs, kurš ir tiešām ielauzies latviešu valodā, ir ļoti gudrs. Es biju pie viņa uz kolonoskopiju savulaik. Ļoti jauks cilvēks. Augulis lielisks cilvēks. Zināt, man šī valdība patīk,” saka Juris.

Savukārt Liene pauž: “Manuprāt, veselības ministrs Abu Meri kungs ir varbūt īstajā vietā, jo viņš pats ir ar medicīnu saistīts. Tā kā varbūt viņam būs vieglāk sakārtot veselības sistēmu Latvijā.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr vēl kāds uzrunātais garāmgājējs par jauno valdību izsakās skeptiski.

“Neko labu nevaru pateikt. Iepriekšējā bija labāka. Tas arī viss. Es neesmu iedziļinājies tajos jaunajos kadros, bet, cik raksta internetā, nekā pozitīva nav,” saka Edgars.

Vēl kāda sieviete uzskata, ka “vajadzēja ļaut turpināt strādāt” iepriekšējai valdībai.

“Es domāju tie, kas bija sākuši strādāt, tiem vajadzēja ļaut turpināt strādāt. Ne jau atkal tagad visu sākt no jauna,” bilst Laima.

Savukārt vēl kāds uzrunātais jauno Ministru prezidenti vērtē pozitīvi. “Pirmkārt, ministru prezidente, es uzskatu, tā ir stipra sieviete, jo viņai ir izglītība, trīs bērni un labs krampis. Un pieredze valsts pārvaldē. Ja viņa [Siliņa] spēs visu komandu vadīt, viss būs kārtībā,” saka Juris.

Iepriekš jau ziņots, ka jaunajā valdībā “Jaunā Vienotība” sēdīsies astoņos krēslos, “Zaļo un zemnieku savienība” (ZZS) – četros, bet “Progresīvie” (P) – trīs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm