Populārākie Latvijas mūziķi uz vienas skatuves: “Zelta Mikrofona” laureātu koncerts jau šovakar

0 Komentāru
Populārākie Latvijas mūziķi uz vienas skatuves: “Zelta Mikrofona” laureātu koncerts jau šovakar
FOTO: ZELTA MIKROFONS

Droši varam teikt, ka visi populārākie Latvijas mūziķi otrdienas vakarā būs redzami uz vienas skatuves Dzintaru estrādē. Ņemot vērā, ka šis būs “Zelta Mikrofona” 25. jubilejas koncerts, tad tur būs redzami šī un arī iepriekšējo gadu uzvarētāji un nominanti.

2022. gada labākā pop mūzikas albuma balvas ieguvēji “Rīgas Modes” vēl reizi tiekas mēģinājumā pirms vakara koncerta Dzintaros.

“Jāteic, ka ar “Zelta Mikrofonu” mums ir laba pieredze,” saka grupas “Rīgas Modes” vokālists Kalvis Bormanis. Mūzikas kolektīvam iznācis otrais albums “Patiesie nodomi”, kas tāpat kā pirmais ir ieguvis “Zelta Mikrofonu”. Grupa šajā gadā ieguva pat divas balvas – Pop mūzikas albuma noiminācijā un arī kā Gada albums.

“Varbūt neesam pati slavenākā grupa Latvijā, bet uzskatu, ka esam diezgan ietekmīga grupa. Mūsu iznācieni ir ienesuši jaunas vēsmas Latvijas pop scēnā, teiksim tā,” saka Kalvis Bormanis.

“Zelta Mikrofona” zvaigžņu koris vēl pirms koncerta ieskaņoja populāro skaņdarbu ar nosaukumu “Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu?”. Zvaigžņu korī dzied daudzi “Zelta Mikrofona” dalībnieki un uzvarētāji.

“Ne tikai popmūzika, gan alternatīvā, gan akadēmiskā mūzika, tautas mūzika, instrumentālā, smagais metāls, kora mūzika.” “Zelta Mikrofona” ilglaicīgā veidotāja un organizatore Elita Mīlgrāve uzsver, ka tieši viņai šajā reizē sakrīt divas svarīgas jubilejas.

“Šodien man ir dubultsvētki, ne tikai “Zelta Mikrofonam” jubileja, bet man pašai dzīves jubileja. Tā sakritis un tāpēc ļoti priecājos visus satikt, pateikt paldies visiem par šiem te gadiem,” pauž Elita Mīlgrāve.

Uz skatuves kāps vairāk nekā 20 Latvijas populārākie mākslinieki. Tā kā ierobežojumi iepriekš neļāva atbilstoši nosvinēt šī gada balvu pasniegšanu, tad tas notiks otrdienas vakarā. Koncerta tiešraidi iespējams skatīties arī “GO3” platformā.

0 Komentāru