Lai kliedētu aizspriedumus, darba devējus aicina uz īpašām “Sajūtu vakariņām”

2022. gada 6. oktobrī 8:42

Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons” aicina darba devējus pieteikties dalībai “Sajūtu vakariņās”, lai iepazītos ar izaicinājumiem, ar kuriem sastopas cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem un arī lai kliedētu aizspriedumus par šo cilvēku darba spējām, intervijā “900 sekundēm” sacīja “Apeirons” vadītājs Ivars Balodis.

Viņš teica, ka vakariņās var atklāt jaunu pasauli, tostarp saprast, kā rīkoties, ja nav redzes vai dzirdes, taču arī šādā gadījumā vari paēst.

Ideja par īpašām vakariņām, kurās kliedēt aizspriedumus šajā kontekstā, aizgūta no organizācijas Izraēlā. “Ja kustību traucējumus iepazīsti, Tev ir vieglāk komunicēt ar cilvēkiem, kuriem tādi ir. Un Tu daudz labprātāk aicini šos cilvēkus izmēģināt vienu vai otru darbu, jo kļūst daudz saprotamāks, ko viņi spēj paveikt,” sacīja Balodis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš teica, ka pagaidām kopumā paredzētas trīs bezmaksas “Sajūtu vakariņas” darba devējiem – 11. oktobrī, kur jau visas vietas ir aizņemtas, kā arī 8. un 22. novembrī, kurām vēl var pieteikties. Kopumā interese par pasākumu ir vērtējama kā augsta, jo par šo cilvēku iespējām nevis stāsta, bet gan parāda – brīvprātīgie arīdzan ir cilvēki ar invaliditāti. Plašāka informācija pieejama “Apeirons” mājaslapā.

“Apeirons” organizē arī mazu darba biržu, kurp ierodas cilvēki, kuri grib strādāt, jo darbs viena no prioritātēm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm