tv3.lv

Kapelāns aicina cilvēkus nepagurt Ukrainas aizstāvju atbalstīšanā

27. maijā 9:20

Cilvēki Latvijā ir noguruši ziedot līdzekļus Ukrainas aizstāvju atbalstam, taču nevajadzētu pagurt atbalstīt, bet atsākt no jauna palīdzēt un ziedot kaut vai vienu eiro, atsakoties no kāda nieka sev, intervijā “900 sekundēm” aicināja Nacionālo bruņoto spēku virskapelāns Elmārs Pļaviņš.

Viņš atzina, – kara situācija ietekmē jebkuru Latvijas iedzīvotāju, jebkuru pašvaldību, un patlaban, raugoties, kā Krievija karo, ik dienu kapelāns sazvanās ar draugiem un kolēģiem karstākajos frontes punktos, kuri Pļaviņu iedrošina – viss būs labi, ka ukraiņi uzvarēs. Karavīru Ukrainā patriotisms esot ļoti liels. Arī patlaban divas kravas tuvākajā laikā dosies uz to frontes līniju, kur ir karavīri, kas glābj civiliedzīvotājus.

Pļaviņš pateicās visiem, kas palīdzējuši un to dara joprojām.

“Šobrīd ir apstājušies [ziedojumi ukraiņu aizstāvjiem], jo cilvēki Latvijā ir noguruši, kas ir tikai normāli – karš ilgst trīs mēnešus. Sākumā caur ziedot.lv saziedoti vairāk nekā 11 miljoni eiro, kas ienāca “Uzņēmēji mieram” un konkrēti aizgāja gan ekipējuma, gan citu lietu iegādei. Patlaban cilvēki ir apjukuši, noguruši, un tas ir saprotams. Tāpēc vajag jaunu iedrošinājuma – kaut vai vienu eiro noziedot, atsakāmies kaut vai no vienas čipsu pakas un palīdzam, jo tas konkrēti aizies konkrētajā situācijā,” aicināja Pļaviņš.

Pēc viņa sacītā, ir doma savākt līdzekļus arī karā Ukrainā cietušo karavīru rehabilitācijai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm