Dambiņa: Ar “Eņģeļi pār Latviju” līdz šim saziedoto visiem bērniem palīdzēt nevar

2022. gada 19. decembrī 9:06

Ar labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” līdz šim saziedoto visiem bērniem pagaidām palīdzēt nevar. Līdz svētdienas, 18. decembra, vakaram, kad notika labdarības akcijas koncerts, ziedojumos saņemti 344 989,03 eiro, taču kopumā nepieciešami 464 222,31 eiro, lai palīdzētu visiem – 187 akcijas vēstnešiem, intervijā “900 sekundēm” sacīja Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Dambiņa teica, ka pēc akcijas centrālā notikuma “Eņģeļi pār Latviju” iedvesmojošā koncerta ir liels aizkustinājums un milzīga pateicība katram, kas nāca talkā un palīdzēja bērniem. Šogad ļoti daudz cilvēku ir ziedojuši, – tik daudzi, kā nekad iepriekš – uzsvēra Dambiņa. Viņa atzina, ka Latvijas bērniem neviena cita valsts nevar palīdzēt, kā vienīgi cilvēki Latvijā, un vakar par šo palīdzību pārliecinājāmies – tā ir ļoti svarīga un novērtēta, arī ņemot vērā ekonomisko situāciju, kādu šis gads atstājis uz Latvijas iedzīvotājiem.

Dambiņa teica, ka pēc koncerta akcija turpinās – ziedot bērniem ikviens ir aicināts līdz 2023. gada 31. janvārim. To var izdarīt šādos veidos:

zvanot pa tālruni 90067011 (maksa par zvanu 1,42 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN));
mājaslapā www.engeliparlatviju.lv;
Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā www.bsf.lv;
iegādājoties preces ar īpašo “Eņģeļi pār Latviju” atzīmi Rimi veikalos no 23. novembra līdz 1. janvārim;
ziedojumu kastītēs “RIMI” veikalos visā Latvijā;
ziedojumu kastītēs “JYSK” veikalos visā Latvijā;
ziedojot “Rimi” e-veikalā www.rimi.lv;
ziedojot “MansRimi” naudas uzkrājumu “Rimi” kioskos vai mājaslapā www.mansrimi.lv.

Viņa pauda cerību, ka izdosies saziedot visu nepieciešamo summu, taču līdz šim sniegtais atbalsts ir kā pirmais lielais solis ceļā uz mērķi. “Visiem nevaram palīdzēt, mazliet vēl nepieciešams. Taču nekas vēl nav beidzies, līdz 31. janvārim akcija turpinās. Ir cilvēki, kas ziedo arī vēlāk, ceru, ka izdosies, laiks vēl ir. Tas ir ļoti svarīgi bērniem.”

Viss nākamais gads tiks veltīts tam, lai par labdarības akcijā šogad saziedotajiem līdzekļiem palīdzētu bērniem, kam šī palīdzība ir nepieciešama. Redzot, cik bieži akūta palīdzība nepieciešama, Dambiņa no sirds aicina visiem, kuriem ir iespējas, palīdzēt. Ziedojumu summa, zvanot uz tālruni 90067011, šogad ir samazināta līdz 1,42, lai pēc iespējas vairāk cilvēku, ņemot vērā ekonomisko situāciju valstī, varētu palīdzēt akcijas “Eņģeļi pār Latviju” vēstnešiem. Ļoti daudz palīdz arī cilvēki, kam pašiem neiet viegli – pensionāri, bērni, citi cilvēki ar veselības problēmām.

Mājaslapā “Eņģeļi pār Latviju” var iepazīties ar labdarības akcijā iesaistīto bērnu stāstiem un savām acīm redzēt, ko līdzšinējie ziedojumi ir snieguši bērniem, kā arī iepazīties ar šā gada akcijas vēstnešiem, kuru pieredze ne tikai iedvesmo, bet arī māca. “Tieši tad, kad ir grūts laiks, bērni un vecāki ar savu pieredzi ir liels piemērs un atbalsts kā palīdzēt,” uzsvēra Dambiņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bērnu slimnīcas fonda vadītāja visiem Latvijas iedzīvotājiem Ziemassvētkos novēlēja veselību, sniegt savstarpēju atbalstu un būt par stipro plecu vienam otram un labo sirdi brīžos, kad tas ir nepieciešams. “Paldies visiem par to, ko darāt, tas ir neatsverami,” noslēdza Dambiņa.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm