Britu mākslinieks līdz nepazīšanai pārvērš savu māju

Grūti pabraukt garām kādai mājai Anglijā, Kentas reģionā, nenovēršot skatienu, jo tur britu mākslinieks Sems Kokss pēdējos divus gadus ielicis sirdi un dvēseli, lai uz savas mājas fasādes izveidotu zīmējumu ņirboņu, vēsta “900 sekundes”.

5. oktobrī 7:20

Laipni lūgti tā dēvētajā “Doodle House” jeb mājā, uz kuras attēloti zīmējumi, ko bieži vien varētu atrast uz pierakstu klades malām vai nomierinošās krāsojamās grāmatās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kopumā bija nepieciešami 900 litri baltas krāsas, 401 kanna melnas izsmidzināmās krāsas, 286 pudeles melnas zīmēšanas krāsas un 2296 pildspalvu spalvas, lai pabeigtu projektu uz fasādes un 12 istabās iekštelpās.

Kokss uzsver, ka šādi pārvērst savu dzīvesvietu bija viņa mūža sapnis. Jau kopš bērnības šādu formu un zīmējumu radīšana ir viņa aizraušanās.

Viņš uzsver, ka divu gadu laikā, kad tapa šie krāsojumi, viņš ne mirkli nenogura, jo pats process, tā plānošana un nonākšana līdz rezultātam bija ļoti jautra.

Pirmajā mirklī varētu šķist, ka zīmējumi acīm liek pagurt jau pirmajās minūtēs, taču Kokss saka, ka viņa ģimenei tie šķietot nomierinoši.

Paviesoties gan muzejā, gan šajā ēkā nebūs ļauts, taču ēkas attīstībai un sadzīvei var sekot instagramā “Mr Doodle”, kur Sema Koksa daiļradi uz sienām, lampām, pat skulptūrām skatās 2,7 miljoni sekotāju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm